25 ЖОВТНЯ – МІСЦЕВІ ВИБОРИ: СТВОРЕНО НОВІ ТВК

19 сентября 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №37(1016)

СТВОРЕНА МІСЬКА ТВК

8 вересня відбулося перше засідання міської територіальної виборчої комісії. Відбулося знайомство і представлення керівного складу. Головою комісії стала від «Блоку Петра Порошенка» «Солідарність». Заступник – Валентина СОЛОГУБ від Радикальної партії Олега Ляшка. Секретар – Анна ВАСИЛЬЧЕНКО від ВО «Батьківщина».

Члени комісії – Оксана БЕРЕЖНА від Аграрної партії України, Інна БОНДАР від політичної партії «Наш край», Віталія ГОРОВЕЦІКА від ВО «Батьківщина», Олександр ГРОМОВ від «Опозиційного блоку», Ірина ЄМЕЦЬ від партії «Відродження», Марина КОВАЛЕНКО від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», Лідія КОРАБЕЛЬСЬКА від політичної партії «Українське об`єднання патріотів – УКРОП», Жанна Кравченко від партії «Народний фронт», Наталія ЛАВРИНЕНКО від партії «Нова політика», Олексій ЛЕВИЦЬКИЙ від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», Юрій ЛИСЕНКО від партії «Сила людей», Валерія МАЩЕНКО від ВО «Батьківщина», Вікторія НЕБИТОВА від партії «Народний фронт», Оксана ПАНАСЮРА від Радикальної партії Олега Ляшка та Парасковія ШРАМКО від партії «Опозиційний блок».

Як повідомила голова комісії Ольга Сушко, далі комісії треба здати єдиний кошторис прибутків і витрат на підготовку і проведення місцевих виборів а також оприлюднити інформацію про розмір грошового завдатку і спеціальний рахунок.

СТВОРЕНА РАЙОННА  ТВК

7 вересня 2015 року відбулось перше засідання Охтирської районної виборчої комісії. На засіданні було присутні 15 із 17 членів комісії. Головою комісії є Колонтаєвська Надія від місцевої організації Політичної партії “Нова держава”, заступником – Басанець Олександр, від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок” та секретарем – Філіпович Валентина, від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”…

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: