Опалювальний сезон – 2015: Чи готова Охтирщина до холодів?

23 сентября 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №38(1017)

Незабаром розпочнеться опалювальний період. А які роботи вже проведені по підготовці до нього та чи готові тепломережі міста до стабільного проходження опалювального сезону 2015-2016 р. р. ми запитали у першого заступника директора Охтирської філії ТОВ «БрокЕнергія» Олексія Щербини. І ось що він нам відповів:

- На сьогоднішній день проведені необхідні ремонти тепломеханічного та електротехнічного обладнання ТНЦ.

Після закінчення опалювального періоду 2014-2015 рр. в травні були проведені гідравлічні випробування теплових мереж міста. В ході проведення випробувань були виявлені дефектні дільниці: на перехресті вул. Фрунзе – Чапаєва замінено 80 метрів погонних теплової мережі Ду-300 мм; по пр. Лісному замінено 20 метрів теплової мережі Ду-400 мм; виконана перекладка теплових мереж та гарячого водопостачання до житлового будинку за адресою вул. Чапаєва, 2: замінено 90 метрів тепломереж та 90 метрів мереж гарячого водопостачання.

Після проведення повторних випробувань в серпні було проведено ремонт дефектних дільниць теплових мереж по вул. Київській, Жовтневій, пр. Харківський, пр. Снайпера.

Виконані роботи по реконструкції вузлової теплової камери із встановленням додаткових засувок на перехресті вул. Батюка – пр. Харківський для здійснення оперативного переключення в зимовий період.

Проведені ремонтно-налагоджувальні роботи центрального теплового пункту №8 для забезпечення стабільного теплового режиму житлових будинків по вул. Фурманова та ХХ-Партз`їзду.

Нових споживачів в міжопалювальний період підключено не було. Надійшло 23 звернення від споживачів приватного сектору на відключення від центрального опалення, які були відключені.

Опалювальний сезон в цьому році розпочнеться вчасно, відповідно до розпорядження міського голови. Температура в житлових приміщеннях, згідно Нормативних документів, на даний час не змінена і становитиме +18 С.

Тобто підприємством виконані всі необхідні ремонтно-налагоджувальні роботи для стабільного та безаварійного проходження опалювального сезону 2015-2016 рр.

Про ситуацію по підготовці до опалювального сезону закладів соціальної сфери в Охтирському районі розповідає завідувач сектору житлово-комунального господарства та будівіництва райдержадміністрації Олександр Гриценко:

- Наразі підготовка до опалювального сезону йде за планами, що були узгоджені з місцевими органами самоврядування.

Поточні ремонти приміщень виконано у 25 загальноосвітніх навчальних закладах на суму 668 037 грн. та у 9 дошкільних навчальних закладах на суму 252 374 грн. Здійснено оплату КП СОР «Паливкомуненерго» на придбання вугілля марки ДГ (13-100) для опалення 7 загальноосвітніх навчальних закладів, вагон вугілля доставлено на паливний склад с. Кириківка, який вже доставлено у заклади згідно потреби.

Що стосується закладів охорони здоров’я, то на сьогоднішній день відділом охорони здоров’я Охтирської райдержадміністрації укладено договір з ДП «Охтирське лісове господарство» на поставку 70 мЗ дров твердих порід, які вже завезені. Та укладено договір з ДП «Тростянецьке лісове господарство» на поставку 11 м3 дров в Бакирівський ФП.

Наразі по об’єктах закладів культури району у процесі розробки знаходиться проектна документація на встановлення котлів на твердому паливі для опалення Чупахівського СБК. З метою забезпечення утеплення фасаду Чупахівського СБК до Сумської обласної державної адміністрації подано документи на конкурс по програмі «Регіональний розвиток». Встановлено твердопаливні котли для опалювання спортивного комплексу при Чупахівському СБК. Планується придбання твердопаливного котла для Оленінського СК за рахунок коштів місцевого сільськогосподарського підприємства.

На опалювальний період 2015-2016 років для опалення закладів культури потреба твердого палива складає 9 тон для опалювання Височанського, Гай Мошенського, Михайленківського закладів, дров – 573 м3 для опалювання 16 закладів.

З метою належної підготовки закладів культури до опалювального періоду 2015-2016 років було здійснено ремонтні роботи в Грунському сільському будинку культури, тривають ремонтні роботи фасаду Довжицького СБК, проведено значний обсяг робіт по утепленню вікон і дверей закладів.

Відповідно до затвердженого плану заходів щодо підготовки структурних підрозділів територіального центру до роботи в осінньо-зимовий період укладені договори з підрядною організацією ПП «Лімік» на проведення профілактичних робіт обладнання котелень та опалювальних систем стаціонарних відділень, проведення повірки сигналізаторів загазованості, технічне обслуговування котелень на зимовий період.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: