Стало відомо,що…

25 сентября 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №38(1017)

…ДО АРМІЇ ПОКЛИЧУТЬ МЕНШЕ ПРИЗОВНИКІВ

«Цієї призовної кампанії встановлений план для Сумської області складає приблизно 60% від попереднього.Тому область має всі шанси, аби забезпечити якісний набір строковиків, – повідомив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ. Призовники будуть служити у військових частинах Збройних Сил України, розташованих виключно на мирній території – в Кіївській, Житомирській, Чернігівській областях та регіонах Західної України.

…ЯК ПРИСТОСОВУЮТЬСЯ ШАХРАЇ

Останнім часом на Сумщині зареєстровано випадки, коли група громадян від імені губернатора чи його заступників, повідомляє про можливість пересування військових частин територією області в зону АТО, та вимагає перерахувати кошти на банківські рахунки для, нібито, підтримки військовослужбовців.

Будьте уважні. Не станьте жертвами шахраїв.

…ДОГАНУ ОТРИМАЛИ 34 КЕРІВНИКИ РДА

Через невиплату заборгованості по заробітних платах працівникам бюджетної сфери уряд виніс догану 34 керівникам райдержадміністрацій . Загальний обсяг заборгованості  становить 53,4 млн.грн. Найбільша заборгованість у Сумській та Чернігівській областях. Постановою уряду уповноважено голову Сумської ОДА притягнути до дисциплінарної відповідальності посадових осіб Середино-Будської та Шосткинської райдержадміністрацій за неналежне виконання повноважень із здійснення контролю за своєчасною оплатою праці органами місцевого самоврядування працівникам бюджетної сфери.

…В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ – ЗМІНИ У ШТАТАХ

Голова Сумської ОДА розпорядився ліквідувати юридичний сектор і сектор фінансового забезпечення з метою удосконалення і оптимізації структури апарату ОДА і чисельності окремих її структурних підрозділів. Замість цього створити юридичний відділ з шістьма штатними одиницями і відділ фінансового забезпечення з такою ж кількістю працівників. У штатному розкладі аппарату ОДА на 2015 рік: скоротити посади завідуючих обох ліквідованих секторів ( по три посади у кожному), а також оператора комп`ютерного набору сектора інформаційного забезпечення. Замість цього будуть введені посади начальника юрвідділу, начальника відділу – головного бухгалтера відділу фінзабезпечення, головного спеціаліста юрвідділу (4 посади), 3 посади головного спеціаліста – бухгалтера фінвідділу, по одному провідному спеціалісту в обидва відділи та одного оператора у відділ фінзабезпечення.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: