Прокуратура повідомляє: За наїзд на дітей отримав покарання

26 сентября 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №38(1017)

Громадянин В. засуджений за ч. 2 ст. 286 КК України до 3 років обмеження волі з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 2 роки.

Громадянин В. Охтирською міжрайонною прокуратурою обвинувачувався в тому, що 13 травня 2015 р. керуючи вантажним автомобілем з несправними гальмами та рульовим керуванням в одному із населених пунктів Охтирського району, в порушення вимог Правил дорожнього руху України при виїзді на перехрестя не надав переваги в русі зустрічному легковому автомобілеві. Уникаючи зіткнення з останнім, громадянин В. вчинив різкий маневр повороту праворуч та допустив наїзд на 3 малолітніх пішоходів, які перебували на узбіччі дороги. Внаслідок наїзду малолітня П. померла на шляху транспортування до КЗ «Охтирська ЦРЛ», неповнолітня К. отримала тілесні ушкодження середньої тяжкості, а малолітня С. отримала легкі тілесні ушкодження.

Як повідомив старший прокурор Охтирської міжрайонної прокуратури Борис Ольховський, вироком Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 08 вересня громадянин В. засуджений за ч. 2 ст. 286 КК України до 3 років обмеження волі з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 2 роки.

Ухвалюючи вирок, суд погодився з позицією державного обвинувача про відсутність підстав для звільненні громадянина В. від відбування покарання з випробуванням.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: