А Ви здали ПЕТ пляшки?

1 октября 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | 1 комментарий |

Охтирчани разом з громадськими активістами продовжують збирати ПЕТ пляшки з кришками. Ця вторинна сировина потрібна для поранених бійців АТО, які потребують протезування.

Нещодавно волонтер Максим Ломейко приймав пляшки з кришками від усіх охочих поблизу «Кнєжі». Цього дня вдалося назбирати 50 кг сировини. До акції долучилися й учні ЗОШ № 4 та гімназії, які разом з вчителями привезли 30 кг та 8 кг пляшок з кришками відповідно. Хто не встиг здати пляшки, то має можливість долучитися до збору 3 жовтня поблизу «Кнєжі» з 10:00 до 14:00. Також контейнери для збору кришок встановлені у фітнес-клубі «FitCurves», в «Плазмі», в холі МЦКіД, на продовольчому ринку поблизу рибного ряду.

На сьогоднішній день активісти назбирали 100 кг вторсировини. Коли вдасться назбирати 200 кг пластику, тоді буде здійснена відправка пляшок з кришками на підприємство «Бровари-Вторма», кошти за які будуть перераховані на благодійний рахунок БФ «Овес».

На цьому тижні очікується прибуття сировини зі Стамбулу. Як з’ясувалося, небайдужа до чужого горя українка Олена родом з Кіровограда, яка зараз мешкає та працює в Туреччині, виявила бажання надіслати кришки для виготовлення протезів учасникам АТО.

О. Кириченко

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    Який сором.Влада покалiчила хлопцiв а тепер на милицi та на протези збирають смiття та вiдходи

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: