Спортивні новини

1 октября 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

Охтирські дзюдоїсти привезли 19 нагород з Кубку світу

25-27 вересня в місті Одеса відбувся міжнародний турнір «Кубок Світу з карате – 2015». Змагання відбулися на високому рівні, понад 400 учасників з 12 країн світу виборювали перемоги на татамі. В цьому спортивному святі прийняли участь вихованці Охтирського спортивного клубу карате «Легіон».

Охтирські спортсмени в складі 10 чоловік з честю та гідністю представили своє місто, в різних видів змагань спортсмени вибороли 19 нагород різного ґатунку , а саме 10 перших місць, 7 – других і 2 третіх місця. Переможцями стали Копил В’ячеслав, Якименко Владислава, Алімов Іслам, Бурніс Владислав, Когер Ярослав, Кучер Артем, Сушинський Ілля, Поляк Артем, Семегук Дарина і Семегук Дмитро. Всі учасники СК «Легіон» пройшли серйозний період підготовки до Кубку Світу.

Починаючи з серпня місяця, юні вихованці кожного дня сумлінно працювали на тренування. На заняттях було методично розроблено як спеціальна фізична підготовка так і психологічна, адже наші спортсмени вперше приймають участь у змаганнях такого високого рівня. Дуже приємно, що в результаті спортсмени впевнено справилися з поставленою задачею. Отримали море позитивних емоцій, змагального досвіду та великий заряд на майбутні змагання.

Охтирські дзюдоїсти-призери

26 вересня 2015р. в м. Кременчук пройшов відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002-2003 р. н., в якому прийняли участь і охтирські дзюдоїсти та досягли високих результатів: з 9 учасників 7 наших спортсменів посіли призові місця:

1. Федорченко Ярина   -  28 кг І м.

2. Кармазова Настя  –  36 кг І м.

3. Зімов Едуард  -  38 кг І м.

4. Федорченко Давид – 34 кг ІІ м.

5. Кіяшко Роман –  55 кг ІІ м.

6. Зубко Даніїл  -  46 кг ІІІ м.

7. Пономаренко Іван   - 73 кг ІІІ м.

Щиро вітаємо наших борців та бажаємо їм перемог у майбутньому.

В Сумах відбувся чемпіонат області з мотокросу

26 вересня 2015 року у м. Суми відбувся фінал відкритого Чемпіонату області з мотоциклетного спорту. Взяло участь 9 команд, більше 60 спортсменів з різних регіонів України. За наше місто виступала команда у складі 4 спортсменів, із них: – Кучерявенко Денис, став чемпіоном Сумської області, у класі «Хоббі» – Бортник Микита, в класі «OPEN» став другим, – Сидоренко Юрій, у класі «Ветерани» виборов ІІ місце.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: