Стало відомо, що…

1 октября 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №39(1018)

… ІДЕШ НА ВИБОРИ – ІДИ У ВІДПУСТКУ

Нині діючий міський голова Ігор Алєксєєв озвучив на прес-конференції свій намір балотуватися знову на посаду міського голови. На вибори він іде як самовисуванець від політичної партії «Солідарність». Напередодні він припинив членство у партії «Батьківщина», в якій перебував з початку заснування. Своє рішення пояснив незгодою з деякими процесами, які відбуваються у внутріпартійній діяльності на місцевому рівні. «Ні в яку політичну партію я більше вступати не буду», – заявив він. На час передвиборчої кампанії Ігор Алєксєєв іде у відпустку за власний рахунок, що порекомендував зробити і іншим співробітникам апарату міської ради та виконавчого комітету, які збираються брати участь у перегонах.

…І ЗНОВУ ЗВЕРНУЛИ УВАГУ НА ЛІКАРНЮ

28 вересня відбулася виробнича нарада на злополучному охтирському довгобуді – на добудові лікарняного комплексу ЦРЛ, яка пройшла під головуванням начальника управління капітального будівництва ОДА Ворожка А.І. Він пояснив, що головне на сьогодні – це завершення третього, четвертого та частково п`ятого пускових комплексів у цьому році та підготовка до зими і введення в експлуатацію практично готових об`єктів, які з різних причин ще не використовуються належним чином. З міського бюджету виділено на добудову як пайова участь 5,7 млн.грн. Це 10% вартості запланованих робіт. Решту суми виділить держава з Фонду регіонального розвитку. Проект пройшов міжвідомчу комісію. Представники комунальних служб міста, енергетики узгодили на нараді окремі питання участі у будівельному процесі.

…КРУГ НА ПЛ. УСПЕНСЬКІЙ УДОСКОНАЛЯТЬ

І місяця не протрималася світлодіодна стрічка на реконструйованому кругу на площі Успенській, як її пошкодили у трьох місцях. Як зафіксували відеокамери, виною цьому не автомобілі, а любителі селфі, які фотографують себе на фоні щогли з прапором, яка вночі підсвічується. При цьому вони брутально наступають на світлодіодну стрічку, яка не витримує ваги і псується. Працівники міліції отримали від міської влади рекомендації щодо припинення подібних дій селфітиків. Але буде цей факт враховано і круг ще підсилять бордюрним каменем та додадуть катафотів.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: