НОВИНИ

4 октября 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №39(1018)

СИРОКОМБІНАТУ ДАЛИ ВОДИ

Розглянувши клопотання Приватного підприємства «Рось» про надання надр у користування з метою видобування підземних вод на водозаборі філії «Охтирський сирокомбінат» ділянки «Охтирка-2» Охтирського родовища (свердловини № № 1, 2, 3), розташованого у місті Охтирка, на підставі висновку Департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу Сумської ОДА, обласна рада вирішила погодити ПП «Рось» надання надр у користування з метою видобування підземних вод для технологічних потреб.

ЗВІЛЬНЕНИЙ НАЧАЛЬНИК ДЕРЖЕКОІНСПЕКЦІЇ

Начальник держекоінспекції в Сумській області Геннадій Базаров звільнений з посади без яких –небуть пояснень. На його думку, звільнення є причиною того, що влада не хоче розслідувати зникнення 200 тонн непридатних пестицидів, пов`язаних з фірмами «Елга» і «Сервісний центр регенерації масел», причетних до розливу небезпечних речовин у Шостці та Шосткинському районі 30 квітня цього року. Він пояснив, що його відомство було стримуване мораторієм Кабміну на перевірки суб`єктів господарювання, хоча неодноразово писало клопотання саме по цих підприємствах. Проте відповіді від міністерства не отримувало. Тепер Держекоінспекція при підтримці того ж міністерства звільнило неугодного чиновника.

«СУМИАГРОЛІС» ОТРИМАЛО НОВОГО КЕРІВНИКА

Сесія обласної ради призначила Нагорного Дмитра Володимировича на посаду генерального дирек тора Сумськ ого обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс» з 1 жовтня 2015 року з укладенням контракту терміном на три роки- до 1 жовтня 2018 року.

НЕЗАБАРОМ ПРАЦЮВАТИМУТЬ “УКРАЇНСЬКІ ШЕРИФИ”

МВС розпочало програму по запровадженню роботи поліцейських не тільки у великих містах, але й в маленьких містечках і селах. Це програма «українського шерифа». На місце дільничної міліції прийдуть нові поліцейські – не тільки в новій формі, на нових автомобілях, але в першу чергу з новим тренуванням, з новою філософією, новою політикою відношення до кожного громадянина. Вони повинні знати кожну родину, кожну хату, кожну сім’ю на своїх дільницях в маленьких містечках, в селах, в районних центрах, підкреслив глава уряду. Для цієї програми Уряд додатково передбачив у бюджеті 140 мільйонів гривень.

НАСЕЛЕННЮ УЖЕ НЕ ПІД СИЛУ ПЛАТИТИ ЗА ГАЗ

Опалювальний сезон ще не почався, а жителі Сумщини вже припиняють платити за газ через ріст ціни на нього. Протягом останнього тижня заборгованість споживачів зросла на 10%. Напередодні опалювального сезону побутові споживачі області накопичили більше 76,9 млн.грн. боргу за природний газ, тоді як на початок серпня ця сума складала 70,5 млн. Ріст заборгованості пов`язаний із значним підвищенням ціни на природний газ з 1 квітня. Через високу ціну збільшилась кількість сімей, які не мають можливості своєчасно розрахуватися за отримані послуги. Ріст заборгованости не дозволяє газопостачальній компанії ТОВ «Сумигаззбут» своєчасно розрахуватися з постачальниками природного газу, придбати необхідні обсяги для забезпечення безперебійного газопостачання і направити складову тарифа газотранспортному підприємству, що забезпечує обслуговування мереж. Газотранспортне підприємство ПАТ «Сумигаз» не отримує в повній мірі засоби, передбачені на утримання в належному стані і модернізацію газових мереж, функціонування аварійно-диспетчерських і експлуатаційних служб. З початку року на Сумщині з причини заборгованості від газопостачання відключили 457 домоволодінь. А повторне приєднання боржників до системи газопостачання можливе тільки після повного погашення заборгованості і компенсації збитків, пов`язаних з відключенням.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: