Новини

4 октября 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №39(1018)

ЗВІЛЬНЕНИЙ НАЧАЛЬНИК ДЕРЖЕКОІНСПЕКЦІЇ

Начальник держекоінспекції в Сумській області Геннадій Базаров звільнений з посади без яких –небуть пояснень. На його думку, звільнення є причиною того, що влада не хоче розслідувати зникнення 200 тонн непридатних пестицидів, пов`язаних з фірмами «Елга» і «Сервісний центр регенерації масел», причетних до розливу небезпечних речовин у Шостці та Шосткинському районі 30 квітня цього року. Він пояснив, що його відомство було стримуване мораторієм Кабміну на перевірки суб`єктів господарювання, хоча неодноразово писало клопотання саме по цих підприємствах. Проте відповіді від міністерства не отримувало. Тепер Держекоінспекція при підтримці того ж міністерства звільнило неугодного чиновника.

«СУМИАГРОЛІС» ОТРИМАЛО НОВОГО КЕРІВНИКА

Сесія обласної ради призначила Нагорного Дмитра Володимировича на посаду генерального директора Сумського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс» з 1 жовтня 2015 року з укладенням контракту терміном на три роки – до 1 жовтня 2018 року.

НЕЗАБАРОМ ПРАЦЮВАТИМУТЬ “УКРАЇНСЬКІ ШЕРИФИ”

МВС розпочало програму по запровадженню роботи поліцейських не тільки у великих містах, але й в маленьких містечках і селах. Це програма «українського шерифа». На місце дільничної міліції прийдуть нові поліцейські – не тільки в новій формі, на нових автомобілях, але в першу чергу з новим тренуванням, з новою філософією, новою політикою відношення до кожного громадянина.

Вони повинні знати кожну родину, кожну хату, кожну сім’ю на своїх дільницях в маленьких містечках, в селах, в районних центрах, підкреслив глава уряду.

Для цієї програми Уряд додатково передбачив у бюджеті 140 мільйонів гривень.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: