Скільки коштує вибрати мера та депутата?

4 октября 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №39(1018)

За інформацією обласної виборчої комісії, розмір грошового завдатку для виборчого списку кандидатів у депутати обласної ради визначений у сумі 44 155 гривень. Вони вносяться місцевою організацією партії, що висунула виборчий список кандидатів, у безготівковому порядку на спеціальний рахунок Обласної виборчої комісії.

Що стосується мерів міст,то за даними Центрвиборчкому, стати кандидатом в мери міста Угнів, що на Львівщині, коштує всього 36 грн., разом з тим поборотись за крісло мера в столиці України коштує майже 104 тис.грн. Крім того, Київ лідирує по вартості підготовки і проведення місцевих виборів. Всього з бюджету на цю мету піде 2 млн.127 тис.496 грн., а найдешевші вибори міського голови обласного центру будуть в Ужгороді, де на це виділено 92 тис.426 грн. Всього по країні на ці вибори піде 1 180.3 млн. грн.

У Сумській області найбільший заклад для бажаючих позмагатися за місця в обласній раді – 44 155 гривень.

Кандидат на посаду міського голови Сум вносить 11436 гривень закладу, в Охтирці – 1799 грн.

Згідно із законодавством, заклад буде повернуто лише тим, кого оберуть на посаду міського голови, і партіям,які подолають 5% бар`єр і пройдуть у відповідні ради. А гроші тих, кому не пощастить на виборах, перерахують у державний та місцевий бюджети.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: