Кому потрібен молокозавод у центрі Охтирки?

7 октября 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | 4 коммент. | №40(1019)

Не дивлячись на те, що 28 вересня міський голова Ігор Алєксєєв повідомив під час прес-конференції, що після реєстрації кандидатом на посаду міського голови візьме відпустку за власний рахунок, проте 2 жовтня він ще проводив офіційну нараду з головами та членами квартальних комітетів у залі засідань міської ради. Мова йшла про перевірку даних в реєстрі виборців, про що інформувала начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Марина Моїсеєнко, та голова територіальної виборчої комісії Ольга Сушко повідомила про результати реєстрації кандидатів на посаду міського голови та депутатів міської ради. Ігор Юрійович оптимістично відповів на питання щодо комунальних проблем різних районів міста, а потім заінтригував необхідністю отримання поради від активної частини громади міста, якими є квартальні уповноважені.

«Як би ви віднеслися до того, щоб на території колишнього заводу «Нафтопроммаш» інвестор збудував завод по переробці молока на сухе? Є така пропозиція, коли вперше за останні роки хтось виявив бажання щось у нас будувати», – запитав міський голова у присутніх.

Залом наче прокотилася хвиля, яку можна було зрозуміти як прояв обурення. Не витримала квартальна уповноважена з вулиці Фебенка Марія Артемівна Кузьменко, яка перед цим висловлювала такі дифірамби меру, що він аж знітився.

Кузьменко Марія Артемівна:

-Якщо хочете зовсім забруднити Охтирку – дозволяйте ! То це вже буде не місто, а вонище. Я живу навпроти Охтирського сирокомбінату і не з чуток знаю, що це за виробництво. Так воно ж розміщене на околиці міста, а нам пропонують щось подібне в самому центрі. У нашому регіоні уже є сирокомбінат і маслозавод в Лутищах. Навіщо в Охтирці? У нас корів не тримають.

Ігор Алєксєєв повідомив, що інвестори мають європейський проект сучасного молокопереробного виробництва з новим напорним колектором і окремими від міських систем очисними спорудами, а наразі буде обговорюватися лише пропозиція інвесторів.

Що переважить: плюси у вигляді нових робочих місць та поповнення місцевого бюджету чи мінуси через шкідливі викиди, посилений транспортний рух у випадку будівництва та постачання сировини, робота очисних споруд?

 

 Комментарии (4)

 

 1. Олег пишет:

  и там сейчас используют новые технологии — какие там новые технологии????? Они очистные сооружения не могут никак сделать, не то что технологии. Это вообще не пример для подражания, далеко.
  В Вене мусоросжигательный завод в черте города, и ничего.

 2. я пишет:

  мы думаем что старики выжили с ума и их нечего слушать, но их жизненный опыт поможет нам не сделать ошибок. надо прислушаться к жизненной мудрости приобретенной годами. тем боеле эта бабушка всю жизнь прожила возле сырзавода и там сейчас используют новые технологии а вонь все равно стоит большая

 3. я пишет:

  хотите еще один молокозавод стройте за чертой города. Даже не мечтайте. никто не позволит такое вонючее производство разместить в центре города

 4. Олег пишет:

  Хвала Господу хоть пропозиція появилась. Столько лет никаких серьезных инвестиционных проектов в городе не было. Если реализация будет “кам ил фо”, то не будет ни запаха, ни отходов вредных. Я только за. Молодым работы нет в городе. Нашли кого спросить, бабушку старенькую

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: