Стало відомо, що…

7 октября 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №40(1019)

…ОХТИРЧАНИ ПІДКОРИЛИ БОРОМЛЮ

25 вересня 2015 року аматорські колективи Охтирщини взяли участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Боромля – 2015». Зразковий ансамбль танцю «Сузір’я» Малопавлівського СБК, фольклорний колектив «Неспокійні серця» Хухрянського СБК зайняли І місце, зразковий ансамбль танцю «Сонячні зайчики» Хухрянського СБК зайняв ІІ місце, вокальний дует Пологівського СБК у складі Л. Гаврильченко та В. Губаренка – ІІІ місце. Колективи нагороджені дипломами та цінними подарунками. Про це повідомила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ніна Шаталова.

…ДЛЯ ВИЛОВУ РИБИ Є НОРМИ

Департамент фінансів облдержадміністрації повідомив, що протягом семи місяців 2015 року до загального фонду державного бюджету з області надійшло 3 мільярди 35 мільйонів гривень. З них 1 мільярд 625 мільйонів гривень податку на додану вартість із завезених на територію України товарів, 333,9 мільйона гривень податків та зборів на доходи фізичних осіб (у тому числі 94,4 мільйона гривень військового збору), а також 239,8 мільйона гривень у вигляді податку на прибуток підприємств та 288,9 мільйона гривень рентної плати за користування надрами.

…ЄВГЕНІЯ МУЧАРОВА СТАЛА ЧЕМПІОНКОЮ УКРАЇНИ

25-26 вересня 2015 року в м. Луцьку відбувся командний чемпіонат України серед учнів ДЮСШ. Вихованка Охтирської ДЮСШ Євгенія Мучарова (тренери Мучаров О.М. та Литвиненко В.В.) завоювала на цих змаганнях титул чемпіонки України. Дві бронзові нагороди виборола Дарина Маслюк в бігу на 100 та 200 метрів. В змаганнях взяли участь 47 команд з різних міст України, наша команда посіла 12 командне місце.

…ЗВАННЯ «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН МІСТА» ОТРИМАЛИ ПОСМЕРТНО

Враховуючи особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України , міська рада прийняла рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Охтирки» (посмертно) учасникам бойових дій в зоні АТО Сергію САЛІПІ, Вадиму КУТОВОМУ, Руслану БІЛАНУ, Олегу БІРЮКУ, Руслану РЕДЬКІНУ. Міському голові Ігорю Алєксєєву доручено вручити рідним відповідні посвідчення. Автоматично присвоюються ці звання особам, яким встановлені у місті Охтирка архітектурні пам`ятні знаки.

ДО РЕЧІ

9 жовтня об 11.00 відбудеться презентація книг «Почесні громадяни м. Охтирка» та «Людина року». На святковий захід запрошені Почесні громадяни міста і нащадки І.М. Милославського – Почесного громадянина міста, який у 1916 р. був обраний Охтирським міським головою. Ви матимете змогу познайомитися з особистостями, які своєю працею вписали яскраві сторінки в історію нашого міста. Доторкнувшись до минулого, дізнаєтесь про Курилів, Виноградових та інших Почесних громадян Охтирки.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: