Передостання сесія

8 октября 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №40(1019)

ВІДБУЛАСЯ 71-ША СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ. УЖЕ НАСТУПНОГО РАЗУ ДЕПУТАТИ ПЕРЕДАДУТЬ ПОВНОВАЖЕННЯ НОВОМУ СКЛАДУ.ЧИ БУДЕ ВІН КРАЩИМ, ПОКАЖЕ ЧАС. АЛЕ ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ, ЩОБ МИ ЗРОБИЛИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР І НЕ ПЕНЯЛИ НА ВЛАДУ, ЗА ЯКУ ПРОГОЛОСУВАЛИ САМІ.

РЕГУЛЯТОРА ПОЛІТИКА

Депутати міськради внесли доповнення до плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік. У жовтні-грудні повинні бути підготовлені до розгляду на сесії проекти двох регуляторних актів. Відділ земельних відносин має розробити Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою, суб`єктів оціночної діяльності, виконавців земельних торгів з метою надання земельних ділянок у власність або користування, здійснення процедури продажу земельних ділянок або прав на них. Спеціалісти управління фінансів готують проект регуляторного акту щодо визначення мінімального розміру місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна з метою наповнення бюджету міста.

СТВОРЕНА МІСЬКА ІНСПЕКЦІЯ ДАБК

Рішенням сесії в Охтирці створена Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю чисельністю 4 штатних одиниці. На неї покладаються функції здійснення державного контролю та нагляду за дотриманням вимог законодавства, будівельних норм, стандартів і правил. Інспекція прийматиме в експлуатацію закінчені будівництвом об`єкти, видаватиме відповідні сертифікати, реєструватиме декларації, повідомлення про початок виконання підготовчих робіт, видає відповідні дозволи на виконання будівельних тощо. Крім того, все видані дозволи будуть заноситися до єдиного реєстру провадження господарської діяльності, пов`язаної з створенням об`єктів архітектури.

ПРАЦЮЮТЬ ЛЮДИ БЕЗ ЗАРПЛАТИ. ЩО РОБИТЬ ВЛАДА?

Питання про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста сесія міської ради взяла до відома. І хоч у рішенні є чимало голосних вимог типу «вжити вичерпних заходів», ніяких серйозних важелів впливу на підприємства- боржники у місцевої влади немає. За статистичними даними заборгованість із заробітної плати склалася на трьох підприємствах і становить 1 млн. 399 тисяч гривень. У тому числі у філії Климентівська ДЕД «ДП Сумський облавтодор» ВАТ»ДАК» Автомобільні дороги України – 178,4 тис.грн., на ДП «Охтирський комбінат хлібопродуктів» – 250,6 тис. грн., у філії «Охтирський сирокомбінат» ПП»Рось» – 970 тис.грн. У порівнянні з початком року сума боргу не зменшується, а навпаки, зросла на 597,5 тис.грн.

Не дивлячись на звернення управління соціального захисту до керівника філії Климентівської ДЕД В.А. Винокура з попередженням про персональну відповідальність за стан виплати зарплати, відповіді не послідувало, тому було направлено звернення до управління Держпраці у Сумській області з проханням здійснити перевірку на цьому підприємстві.

Щодо виникнення заборгованості на КХП, то генеральний директор Д.В.Садовський повідомив, що причиною є значна дебіторська заборгованість Аграрного фонду України за збереження зерна у сумі 669,5 тис.грн. та Державного агентства резерву України в сумі 461,3 тис. грн. а також неповне відшкодування витрат по зберіганню зерна (при фактичних витратах 29,69 грн. за тонну в місяць Державне агентство відшкодовує 15 грн., Аграрний фонд – 17, 50 грн.) Проте за інформацією підприємства, отриманою напередодні сесії, заборгованість із зарплати начебто погашена у повному обсязі.

Найбільшу частку із загальної суми заборгованості по місту має Охтирський сирокомбінат. Директор філії В.М.Галушко пояснює це недостатністю обігових коштів через зменшення ринків збуту продукції. На підприємстві складено графік погашення боргів з кінцевим терміном до 1 січня 2016 року. Міська влада пообіцяла проконтролювати цей процес.

ПРОДАДУТЬ З МОЛОТКА

До кінця року на продажу через аукціон будуть виставлені чотири об`єкти комунальної власності, які підлягають приватизації. Це нежитлова будівля (сарай-гараж) площею 22,5 кв.м по пров. Матяша,7; незавершене будівництво двоповерхової будівлі площею 123,2 кв.м по вул. Снайпера,13-а; нежитлове приміщення по вул. Леніна, 8 площею 11 кв.м; нежитлова будівля (клуб) по вул. Великоозерній площею 184,2 кв.м.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: