Зі спортом на ти

9 октября 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №40(1019)

Прекрасні представниці жіночої статі Владислава Якименко та Катерина Сухомлин зуміли прислухатися до свого внутрішньго голосу та втілили свої мрії в життя. Юним, енергійним, всебічно розвиненим дівчаткам вдалося розбудити свій талант.

Владислава Якименко

Вік: 16 років

Освіта: учениця 11-А класу фізико-математичного профілю ЗОШ №1

Улюблений предмет: англійська мова

Хобі: займається шотокан карате-до, грає на гітарі

З Владиславою ми познайомилися на спортивному святі з нагоди Дня фізичної культури та спорту, яке проходило в ЗОШ № 1. Дівчина сяяла на урочистій лінійці, коли несла олімпійський вогонь. Незважаючи на молодий вік, вона вже має на своєму рахунку багато перемог. Ми поспілкувалися з обдарованою спортсменкою.

Як проводиш свій вільний час?

- Намагаюся розвиватися не тільки фізично, а й духовно,тож читаю різноманітну літературу. Своє дозвілля люблю проводити з друзями, але більша частина часу йде на підготовку до екзаменів.

Скільки років ти займаєшся карате?

- Все дитинство я мріяла займатися бойовим мистецтвом. І тільки у восьмому класі дізналася, що у першій школі проводять тренування з карате. І ось вже чотири роки вдосконалюю майстерність.

Маєш спортивні перемоги?

- Нещодавно в місті Одеса відбувся міжнародний турнір «Кубок Світу з карате – 2015», в якому взяло участь понад 400 учасників з 12 країн світу. І я була в складі охтирської команди з 10 чоловік. До рідного міста я повернулася з перемогою. Проте поїздці до Одеси передував серйозний період підготовки до Кубку Світу. Починаючи з серпня, я кожного дня сумлінно працювала на тренуваннях.

Які успіхи у навчанні ти маєш?

- У школі навчаюсь на відмінно з першого класу та маю на меті отримати золоту медаль. Проте це залежить від успішності здачі ЗНО.

У тебе насичений графік тренувань. Як вдається поєднувати навчання й заняття спортом?

- Все просто. Я організовую свій день ще звечора. Чітке планування дуже допомагає раціонально використовувати час.

Ким працюють твої батьки? Чи маєш рідних братика та сестричку?

- У мене дуже дружна сім’я. Матуся працює вчителем біології у ЗОШ № 1, а тато – майстром із складних робіт . Я єдина дитина у сім’ї. В кінці хотілося б висловити свою вдячність своєму сенсею В’ячеславу Копилу та своїй великій дружній сім’ї – спортивному клубу «Легіон»

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: