Вишиває хрестиком портрети

10 октября 2015 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | Нет комментариев | №40(1019)

Одним з найкрасивіших сіл Охтирського району можна назвати Довжик. Воно потопає у зелені і квітах, має ошатні будиночки та охайні двори, дбайливо доглянуті об`єкти соціальної сфери. Та особливо це село славиться своїми талановитими людьми, серед яких довжичани називають Ольгу Олександрівну ОСТАПЕНКО.

Ще після школи, молодою дівчиною поїхала вона вчитися до Харкова, 22 роки пропрацювала у обчислювальному центрі заводу електроапаратури, та коли захворіла мама, кинула все і приїхала її доглядати. З того часу минуло 13 років – до Харкова Ольга так і не повернулася. Зате знайшла для себе хобі – портретна вишивка. Серед її робіт – «Дівчина з горностаєм» Леонардо да Вінчі та «Дівчина – лебідь» Врубеля. У кожній роботі використано до 30 тонів.

- Буває, всього два-три стьобки треба зробити, і заради них міняєш нитку, але ж результат вартий зусиль, – розповідає про свою пристрасть Ольга Олександрівна. – Головне – не допускати і в творчості, і загалом у житті поняття «і так добре, нехай вже буде, яке є». Не треба лінуватися і переробити, якщо щось не влаштовує.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: