Спортивні перемоги охтирчан

14 октября 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

10 жовтня в Сумах на базі спортивного комплексу «Олімп» відбувся Кубок України з кікбоксингу. Організація змагань була на високому рівні при підтримці Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації.

Четверо спортсменів Спортивного клубу «Легіон» в складі збірної команди Сумської області гідно боролися за нагороди вищого ґатунку.

Лисенко Станіслав – 1 місце

Волков Олександр – 2 місце

Бала Максим – 2 місце

Жданов Володимир – 2 місце

Тренер команди В’ячеслав Копил.

Насиченим спортивними подіями став минулий тиждень для спортсменів Спортивного клубу «Легіон». У двох видах спорту у змаганнях різного рівня юні вихованці виявили міцну волю до перемоги та здобули чимало нагород.

10 жовтня в Харкові відбувся Відкритий чемпіонат Харківської області з шотокан карате-до. Змагання відбулися на базі спортивного комплексу  КЗ «Школи вищої спортивної майстерності».

Охтирчани з честю і гідністю представили своє місто на змаганнях і здобули чималу кількість перемог.

Чемпіонами та призерами в свої вікових категоріях стали: Єфименко Ольга, Семегук Дарина, Семегук Дмитро, Бейзим Олександр, Саєнко Максим, Кириченко Дмитро, Шейко Нікіта, Яковенко Федір, Поляк Артем, Згонник Олександр, Калач Максим, Когер Ярослав, Кучер Артем, Сушинський Ілля, Ігнатченко Артур, Лісняк Олександр, Василенко Данііл, Дідик Владислав.

Тренер команди В’ячеслав Копил.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: