В Україні розпочався осінній призов

14 октября 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев |

1 жовтня в Україні розпочалась осіння призовна кампанія.

Усього, згідно з розпорядженням Кабінету міністрів, з 1 жовтня до 30 листопада на строкову службу планують призвати 11 тисяч українців, з них більшість служитимуть у Збройних силах України, 5 тисяч піде до Національної гвардії..

На строкову військову службу призиваються громадяни України чоловічої статті , придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час , яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років , та старших осіб, які не досягли 27 річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. 18- і 19-річні громадяни України можуть піти служити, але тільки за власним бажанням.

Термін служби незалежно від виду Збройних сил України продовжено до 18 місяців, особи з вищою освітою (магістри) служитимуть 12 місяців.

Усі призовники користуватимуться соціальними гарантіями та пільгами у відповідності до Законів України. Зокрема, тим особам , хто вже працював має гарантовано зберегтися місце роботи, не зважаючи на форму власності підприємства.

Держава бере на себе зобов’язання із повного забезпечення строковиків обмундируванням, харчуванням.

Постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 р. № 587 затверджено порядок виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу.

Цей Порядок визначає механізм виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу.

Грошова допомога виплачується громадянам України, які призиваються на строкову військову службу, в розмірі двох мінімальних заробітних плат.

Оскільки мінімальна заробітна плата в Україні з 1 вересня 2015 року – 1378 грн, то розмір зазначеної допомоги становитиме 2756 грн.

Призовники нестимуть строкову службу у військових частинах Збройних сил України, розташованих виключно на мирній території.

ТВО військового комісара Охтирського ОМВК

майор С.В. ФУРСА

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: