ДЕ ВЗЯЛОСЯ 874 ВИБОРЦІ?

22 октября 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №42(1021)

Наші пильні читачі додивилися, що міський відділ ведення Державного реєстру виборців дає інформацію про одну кількість виборців у місті – 36 763 чоловік, а на сайті ЦВК стоїть інша – 37 637. Де взялося 874 виборці? Чи це не ті самі душі, які можуть бути використані для фальсифікації виборів? Так прямолінійно ми задали це питання начальнику міського відділу ведення Державного реєстру виборців Марині Моїсеєнко.

- Всього по нашому місту налічується 37 637 виборців, але з них мають виборчу адресу 36 763 виборці, – говорить Марина Яківна. – Решта 874 чоловіки з різних причин не можуть проголосувати на даний момент, але у держреєстрі вони повинні числитись. Наприклад, це люди, які виписались з постійного місця проживання але ніде не прописалися. Це померлі, чиї прізвища повинні залишатися у реєстрі протягом 5 років. Трапляються випадки, коли повідомлення про смерть фіксується зі слів сусідів,
а насправді людина жива і мешкає в іншому місті. Може бути у людини скасоване громадянство, яке через певний час може бути відновлене. Виборець може бути визнаним недієздатною особою, але після курсу лікування суд може поновити її права. Ось ця категорія громадян перебуває на обліку, але виборчі бюлетені на них не виділяються і вони не голосують. Таким чином, можливості для фальсифікації тут немає, – запевняє вона.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: