НОВЕ ПОКОЛІННЯ: НАУКА ПРО ЖИТТЯ

24 октября 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №42(1021)

Найбільше з усіх шкільних предметів Катя ПИЛИПКО любить біологію. Ще в середніх класах зуміла привити їй цю пристрасть Ольга Григорівна Батюк – вчитель біології і ось уже кілька років дівчина поглиблено вивчає цей предмет. Вона відвідує секцію «Ботаніка і зоологія» при Малій Академії наук, де найвизначнішою працею стало дослідження «Динаміка видового складу рослин улоговини Зеленого озера». Крім того, Катя вчиться у школі юних біологів на базі Сумського педуніверситету та раз на рік їздить на тижневі заняття в біошколі при Київському університеті ім. Т.Шевченка.

Катя Пилипко

Вік: 15 років

Освіта: учениця 10-го класу Охтирської школи № 11

Досягнення: в цьому році зайняла 1 місце на Всеукраїнській олімпіаді з біології

Хоббі: малювання, фортепіано, віршування

Батьки всіляко підтримують прагнення Каті здобути якісну освіту. Вони не мають ніякого відношення до біології – батько Владислав Володимирович працює слюсарем в НГВУ, а мама – старший інспектор з кадрів другої обласної лікарні. Ще є молодший брат Коля.

У їхній родині прийнято добиватися успіху, робити все на совість, підтримувати один одного. “Перемога Каті на Всеукраїнській олімпіаді – це визнання не тільки її особистих якостей, а й її батьків, які не жаліють коштів на поїздки за знаннями в інші міста, купують необхідну наукову літературу”, – каже Ольга Григорівна Батюк.

- “Я люблю біологію. Це наука, яка розвивається і має перспективи. Є можливість робити відкриття. Хочу стати біотехнологом, вчитися за кордоном, або в київському університеті Шевченка чи у львівському Івана Франка”, – поділилася своїми планами Катя. Вона вже готується до олімпіади за підсумками курсу за 10 клас і не віддасть нікому свою пальму першості.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: