ДО НАС ЗВЕРНУЛИСЯ: “Заручники аварійної тополі”

29 октября 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №43(1022)

В редакцію “Роксолани” звернулася Марія Михайлівна Супелюк, що мешкає за адресою вул. Фрунзе, 184 А. Як з’ясувалося, вона разом з сусідами вже довгий час живуть у страху за своє здоров’я, життя та збереження приватного майна. А всьому виною аварійна тополя, яку давно вже час спиляти.

МАРІЯ МИХАЙЛІВНА ГОВОРИТЬ, ЩО БЮРОКРАТИЧНА ПЕРЕПИСКА З МІСЦЕВОЮ ВЛАДОЮ ТРИВАЄ ВЖЕ БІЛЬШЕ 7 РОКІВ. ЗА ЦЕЙ ЧАС ВОНА ЧОТИРИ РАЗИ ЗВЕРТАЛАСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ, ОДНАК ПО СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ СИТУАЦІЯ ТАК І НЕ ЗМІНИЛАСЯ

- Зокрема, ще 30 липня 2008 р. було надіслано звернення на ім’я першого заступника міського голови А. Б. Вавенко з проханням спиляти небезпечну тополю. Дане звернення було переадресоване УЖКГ, начальником якого на той час був С. І. Бондаренко. Він і повідомив, що комісія із працівників управляння виїжджала на місце та встановила, що тополя дійсно підлягає негайному видаленню. Однак планом видалення дерев не передбачено на це коштів. Мешканців вул. Фрунзе тоді запевнили, що при складанні плану видалення дерев на 2009 р. УЖКГ запропонує внести до переліку робіт зріз зазначеного дерева. Минув 2009 р., а дерево продовжувало під час кожного буревію жахати мешканців зламаними вітром гілками дерев, що дивом не падали на житлові будівлі та людей.

В цьому році Марія Супелюк, яка, до речі, вже давно на пенсії і не має багато часу та здоров’я оббивати пороги можновладців, ще раз звернулася цього разу вже до міського голови Ігоря Алєксєєва. Її звернення знову переадресували УЖКГ, представники якого написали, що тополя росте на території домоволодіння по вул. Фрунзе, 185 і вирішення піднятого питання можливе лише у приватному порядку. Згідно інформації, наданої КП «Охтирське МБТІ», власниками даної ділянки є сім`я Хорошун.

«Нам набридло жити в страху за власне життя, – розповідає Марія Михайлівна. - Ходимо і боїмося, щоб гілкою не прибило. Дерево, вік якого вже давно перевалив за сто років, знаходиться не на самому подвір’ї, а на межі між вулицею та городом. Висотою сягає вище за лінії електропередач. Бувають такі пориви вітру, що гілляччя летить на десятки метрів у різні боки. Унаслідок цього неодноразово пошкоджувалися наші паркани, були вибиті шибки. Власники ділянки по вул. Фрунзе, 185 померли більше десяти років тому. Спадкоємці не поспішають наводити лад на своїй землі. Більше того, вони взагалі тут не з`являються. Ми пенсіонери віком до 80-ти років. За мізерні пенсії не маємо змоги самотужки зрізати велетенське дерево. Ми стали заручниками даної ситуації і залишилися один на один зі своєю проблемою. Комунальники підписалися у своїй безпорадності і в небажанні нам допомогти. Тому ми змушені звертатися до них зі сторінок газети: НЕ ЧЕКАЙТЕ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ. Допоможіть нам позбутися аварійної тополі»!

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: