ПАНОРАМА ТИЖНЯ: ГУМОР-ФЕСТ

30 октября 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №43(1022)

Обласний фестиваль гумору та сатири «Вишневі усмішки» вже 20 років поспіль проходить у Районному будинку культури. Цього разу в ньому взяли участь виконавці сатири та гумору з м. Суми, Охтирського, Тростянецького, Недригайлівського, Глухівського та Конотопського районів. Митці та аматори народного мистецтва демонстрували дотепність, почуття гумору, вправність у розмовному жанрі, вокальні та хореографічні здібності.

Вже довгий час фестиваль збирає шанувальників сатири і гумору, доносячи до глядача творчість відомого земляка Остапа Вишні та відкриваючи нові імена гумористів та сатириків рідного краю. Цьогорічна конкурсна програма фестивалю тривала більше чотирьох годин. Кожен з учасників представив на розсуд глядачів та журі по кілька гумористичних номерів.

Море позитивних вражень та емоцій дарували зі сцени кращі колективи художньої самодіяльності Охтирського району, серед них – зразковий колектив естрадного співу «Флеш».

Олександр Храпач за виконання гуморесок «Геніальгий кум» та «Приймак» став лауреатом першої премії. «Беру участь у фестивалі майже з початку його заснування, – розповідає Олександр. – Отримував дипломи різних ступенів. Сам я родом із Груні. Проте проживаю та працюю в Охтирці. В моїх жилах тече кров по батьковій лінії видатного гумориста всіх часів – самого Остапа Вишні. Напевно, й любов до гумору мені від нього передалася».

«Виступати на сцені як гуморист я розпочав ще з 6 класу, – пригадує Олександр Тарабан, – спочатку в дуеті зі своїм другом Валерієм Соколом. Однак у цьому році я вперше розповідав гумореску Остапа Вишні «Дикий кабан або вепр» самостійно, за що й був нагороджений дипломом. Подобається мені виступати перед глядачами та ділитися з ними гарним настроєм. Зараз я навчаюся на режисера у Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського. Тож зі сценою я тепер не розлучатимуся».

Завершився конкурс нагородженням переможців фестивалю. Призові місця зайняли: Анастасія Мунтяну, Артем Гребенюк, Мирослава Кравцун – всі з Тростянецького району; колектив «Шпаківня» Сумського палацу дітей та юнацтва; Олександр Храпач з Охтирки, Олександр Артюшенко з Глухівського району, Олександр Тарабан з Охтирського району та Іван Циганій; народний аматорський театр Коровинського СБК Недригайлівського району, народний аматорський театр Шевченківського СК Конотопського району.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: