Стало відомо, що…

4 ноября 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №44(1023)

…СУМСЬКИЙ ВНЕСОК У ПРОДОВОЛЬЧУ БЕЗПЕКУ

По урожайності зернових культур Сумська область займає 5 місце в державі , а кукурудзи – перше. Кращі показники по урожайності зернових культур в області мають сільгосппідприємства Лебединського (63,2 ц\га), Тростянецького (59,8 ц\га) та Недригайлівського (58,5 ц\га) районів.

… БУДИНОК СІМЕЙНОГО ТИПУ ВІДЗНАЧИВ 10 РОКІВ

Десять років тому Іван Миколайович та Валентина Іванівна Лукавенки організували перший в Охтирському районі будинок сімейного типу. Батьки-вихователі весь цей час опікуються шістьма дітьми. За високі досягнення у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за відповідальне ставлення до батьківських обов`язків подружжя Лукавенків нагороджене грамотою голови Сумської облдержадміністрації.

… ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА МАЄ ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ

За повідомленням прес-служби обласної прокуратури, з початку цього року за правовою допомогою в органи прокуратури області звернулося 5 784 людини. В зв’язку із вступом в силу з 28 жовтня змін до закону про звернення громадян, вони можуть адресуватися органам державної влади, місцевого самоуправління, підприємствам, установам, незалежно від форми власності, з допомогою електронного спілкування.

В письмовому зверненні, втому числі і електронному, повинні бути вказані прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання громадянина, який звертається, а також викладена суть порушеного питання, пропозиція, заява чи скарга, прохання чи вимога. Письмове зверненя повинне бути підписане заявником з указанням дати, а також вказана адреса електронної пошти, на яку заявнику буде направленя відповідь.

Для роботи з електронними зверненнями визначена електронна пошта для прокуратури Сумської області – zvern@pso.gp.gov.ua і телефон для отримання (реєстрації) усних звернень (0542)77-01-22.

… ПРИ ЦРЛ ВІДКРИТО ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР

Підписано акт про готовність до експлуатації четвертого пускового комплексу добудови Охтирської ЦРЛ, який включає в себе діагностичне відділення головного корпусу. Центр оснащений томографом і апаратом для ультразвукового дослідження. Незабаром тут буде працювати сучасний рентген-апарат, трохи згодом – мамограф. Віднині в кабінеті функціональної діагностики можна пройти повне обстеження роботи серця. Хворі також можуть скористатися електрокардіологічним портативним апаратом, що раніше було доступно тільки мешканцям обласного центру. Начальник управління капбудівництва ОДА Анатолій ВОРОЖКО запевнив, що найближчим часом відбудеться здача в експлуатацію і інших відділень, передбачених проектом будівництва. На черзі – господарський корпус з гаражем. Здача в експлуатацію призначена на 6 листопада.

…РЕЗУЛЬТАТИ ФУТБОЛЬНИХ МАТЧІВ

У Тернополі 1 листопада у рамках ігор Чемпіонату України (1 ліга) ФК «Тернопіль» приймав охтирський «Нафтовик». Гра завершилась мінімальною перемогою господарів поля – аутсайдерів чемпіонату 1:0. Ця поразка опустила наших земляків на 14-те місце, у них 14 очків. А у тернопільців тепер 12 очків і 15-те місце.

А 31 жовтня відбулася гра чемпіонату Сумщини з футболу. Сумська «Барса-98» зіграла з охтирським «Нафтовиком – 2» з рахунком 0:1.

…СКІЛЬКИ ПЛАТЯТЬ ЗА ОРЕНДУ ПАЮ?

В Сумській області завершується хід розрахунків із селянами за оренду їх земельних паїв. За інформацією департаменту агропромислового комплексу ОДА, уже нараховано 563 млн.грн., що на 108 млн. більше минулого року. Середній розмір плати за використання паю складає 3,4% від вартості землі. Ця цифра до кінця року збільшиться, адже триває конкуренція між орендаторами, які пропонують селянам більше.Як правило, селянам видають на пай пшеницю, ячмінь і кукурудзу.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: