НОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ: НАЧАЛЬНИКОМ МІЛІЦІЇ СТАВ ОЛЕКСІЙ ШАПОВАЛОВ

5 ноября 2015 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ | 2 коммент. | №44(1023)

НАША ДОВІДКА

Народився: 28 жовтня 1974 року в м. Конотоп.

Освіта: вища юридична. У 2006 році закінчив Національну академію внутрішніх справ у м. Києві.

Трудова діяльність: 1999-2000 р. р. – інспектор цивільного захисту Сумського міськвідділу міліції, з 2000 р. – працював на оперативній роботі в штабі УМВС України в Сумській області. З 2007 р. по 2015 р. – заступник начальника штабу УМВС.

Сімейний стан: одружений. Виховує двох доньок та дорослого сина.

Хобі: читання історичної, наукової літератури та детективів. Остання прочитана книга – Ірен Адлер «Діамантове намисто».

30 жовтня в актовій залі Охтирського міськвідділу УМВС України в Сумській області перший заступник начальника УМВС – начальник слідчого управління Олег Олексійович Григоров представив особовому складу нового керівника. З призначенням на нову посаду Олексія Миколайовича Шаповалова привітали голова Охтирського міськрайонного суду Микола Верес, Охтирський міжрайонний прокурор Юлія Слабунова, міський голова Ігор Алєксєєв та в. о. голови Охтирської РДА Роман Бублик.

 

 Комментарии (2)

 

  1. Алина пишет:

    Не понятно, что человек хотел сказать. Какие-то намеки непонятные. Зачем только
    трудился, сколько букв напечатал?

  2. Петр пишет:

    Шановні охтирчани та жителі Сумської області. Якщо у вас є бізнес, не важливо, великий чи малий, ви повинні знати, що в нашому місті діє добре організована злочинна група, яка грабує, принижує та залякує людей з ціллю отримати повний контроль над вашими прибутками, щоб отримувати стабільні «відкупні» від кожного із вас.http://korespondent.in.net/obshhestvo/organizovana-zlochinnist-po-ohtirski.html

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: