НОВИНИ

5 ноября 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №44(1023)

КОЛИ НАМ ПЕРЕНОСИТИМУТЬ ВИХІДНІ?

Кабмін розробив проект розпорядження «Про перенесення робочих днів у 2016 році». З метою створення сприятливих умов для святкування 7 січня – Різдва Христового, 8 березня – Міжнародного жіночого дня і 28 червня – Дня Конституції Украини, а також раціонального використання робочого часу керівникам підприємств, закладів і організацій (за виключенням органів ПФУ, Укрпошти, Держказначейства та банківських установ) перенести в порядку і на умовах, встановлених законодавством, у 2016 році для працівників, яким установлений 5-денний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

- пятниці, 8 січня, – на суботу, 16 січня;

- понеділка, 7 березня – на суботу, 12 березня;

- понеділка, 27 червня – на суботу, 2 червня.

ДЕ МОЖУТЬ З’ЯВИТИСЯ МІНІ-ЛАС-ВЕГАСИ

У разі легалізації грального бізнесу в Україні, казино можуть відкритися в 4- і 5-зіркових готелях у багатьох областях України. За прийняття закону про легалізацію грального бізнесу виступили прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Мінфін і міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус. Також за легалізацію грального бізнесу в Одесі виступив голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі.

БЕЗРОБІТНИХ СТАЛО МЕНШЕ?

У порівнянні з початком року кількість зареєстрованих безробітних у Сумській області зменшилася з 19 285 до 15 736 у вересні. З них допомогу по безробіттю отримують12 034, а середній розмір допомоги становить 1266 гривень. Кількість безробітних становить 2,3% до населення працездатного віку.

ІНДЕКС СПОЖИВЧИХ ЦІН У НАС МЕНШИЙ, НІЖ ПО УКРАЇНІ

У вересні індекс споживчих цін по області становив 101,7%, по Україні – 102,3%. Причому на продукти харчування та безалкогольні напої склав 101,2%. Серед продуктів харчування на 7,4% подорожчали овочі. На 3,2 – 0,8% зросли ціни на фрукти, молоко, сир та яйця, олію та жири, м`ясо та м`ясо продукти. Разом з цим, на 2,3 – 0,6% подешевшали продукти переробки зернових, риба та продукти з риби, цукор,джем, мед, шоколад та кондитерські вироби з цукру.

ЦІНИ КОЛИВАЮТЬСЯ ВСЕ ДУЖЧЕ

За повідомленням Головного управління статистики в Сумській області, на споживчому ринку непродовольчих товарів та послуг спостерігалось коливання цін. Упродовж вересня знизилась вартість проїзду у залізничному пасажирському транспорті, подешевшали автомобілі, паливо і мастила. Разом з тим на 24,9% зросли тарифи а електроенергію, підвищились ціни на одяг та взуття, домашній текстиль, побутову техніку, збільшилась вартість навчання у вищих та середніх навчальних закладах. Ціни на комунальні послуги залишились без змін.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: