Стало відомо, що…

11 ноября 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №45(1024)

…МІЛІЦІЯ ПРИПИНИЛА ІСНУВАННЯ

7 листопада закон “Про Національну поліцію” повністю набув чинності. До 31 грудня 2016 року – до створення, укомплектування спеціально підготовленими поліцейськими та забезпечення функціонування на всій території України патрульної поліції – дозволяється функціонування у складі Національної поліції Державтомоінспекції та підрозділів громадської безпеки там, де ще не функціонує патрульна поліція. Всі міліціонери тепер в статусі виконуючих обов’язки.

…ЗАЛИШАЄТЬСЯ 5 ПРОКУРАТУР ЗАМІСТЬ 15

4 листопада у Києві, в Національній академії прокуратури відбувся останній етап прокурорського відбору – співбесіди з претендентами на керівні посади місцевих прокуратур. В цей день пройшли співбесіди бажаючі очолити Охтирську прокуратуру. 5 та 6 листопада провели бесіди з претендентами на крісла Роменської та Шосткинської прокуратур. На цьому тижні – Конотопської і Сумської. Взагалі, прокурорська реформа продовжуватиметься до 15 грудня. Саме з цього дня на Сумщині буде працювати 5 місцевих прокуратур замість 19, які є на сьогодні.

…В СУМИ ПРИВЕЗУТЬ ЧУДОТВОРНУ ІКОНУ

Чудотворна Ієрусалимська ікона Плащаниці Пресвятої Богородиці, обрах Успіння Божої Матері зберігається на подвір`ї Гефсиманського монастиря біля храму Воскресіння Христового в Ієрусалимі. «Нехай Пресвятая Владичиця наша Богородиця, у чудотворній Її іконі Успіння, заспокоїть ворожнечу, щоб воскресли взаєморозуміння і мир серед людей і воскресла Україна!» – таке благословення передав українцям Блаженнійший Патріарх Ієрусалимський Феофіл ІІІ.

Зустріч Святині відбудеться 17 листопада о 16.45 в Спасо-Преображенському кафедральному соборі в м. Суми. Ікона пробуде у соборі по 20 листопада. Собор буде відкритий цілодобово.

…ПРОГОЗУЄТЬСЯ ПОДОРОЖЧАННЯ ХЛІБА

Про це говорять у Всеукраїнській асоціації пекарів. До кінця листопада можливе подорожчання фахівців, не виключено, що до кінця місяця відбудеться підвищення цін на хлібобулочну продукцію на 10-15%. На зростання цін вплине здорожчання зерна, борошна, цукру, олії, а також пального.

…ВЕТСЛУЖБА ЛІКВІДОВАНА

Згідно з постанови Кабінету міністрів України ліквідовані головне управління ветеринарної медицини, державної фіто санітарної інспекції та держсанепідемслужби в Сумські області та їх підрозділи у Охтирці. Замість них створене територіальне управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Реорганізація відбулася по всій країні.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: