АВТОПАНОРАМА: “ЛЕЖАЧИЙ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ” ПІШОХОДАМ СПОДОБАВСЯ

12 ноября 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | 1 комментарий | №45(1024)

ЗАХИСТ ВІД ЛИХАЧІВ

ЯК ЇХ ТІЛЬКИ НЕ НАЗИВАЮТЬ: «БАР`ЄР ШВИДКОСТІ», «ВАЛИК БЕЗПЕКИ», «ЗАХИСТ ВІД ЛИХАЧІВ», «ЛЕЖАЧИЙ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ». ОФІЦІЙНО ЦЕЙ «ЛЕЖАЧИЙ СТРАЖ ПОРЯДКУ» МАЄ НАЗВУ “ШДН” – «ШТУЧНА ДОРОЖНЯ НЕРІВНІСТЬ».
ВОНА ПРИЗНАЧЕНА ДЛЯ ПРИМУСОВОГО ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ РУХУ АВТОТРАНСПОРТУ У МІСЦЯХ ІНТЕНСИВНОГО ПАСАЖИРОПОТОКУ.

Перша ШДН була облаштована в Охтирці майже місяць тому, але вже отримала схвальні відгуки і пішоходів, і водіїв, і пасажирів громадського транспорту. З приводу розширення кількості «лежачих поліцейських» на вулицях міста порушували питання і депутати міської ради минулого скликання. Що планується зробити, ми запитали у першого заступника міського голови Сергія МАРТИМ`ЯНОВА.

- “Як правило, «лежачих поліцейських» встановлюють на проїжджій частині поблизу шкіл і дитячих садків, лікарень, закладів культури і дозвілля, - говорить Сергій Мартим’янов. – Та ділянка вулиці Леніна, де він був прокладений у середині жовтня, характеризується підвищеною аварійністю, траплялися тут ДТП і зі смертельним наслідком. Тому це було необхідним заходом для зниження аварійної ситуації на дорозі, тим більше, що поблизу знаходиться дитячий садок “Берізка”, а водії нерідко перевищували швидкість, користуючись більш-менш хорошим станом асфальтного покриття. Нововведення оцінили і депутати міськради, спрямувавши відповідні запити на адресу міського голови щодо збільшення кількості ШДН. Тому зараз ми працюємо над створенням схеми установки «лежачих поліцейських» у Охтирці у відповідності з вимогами держстандарту, що діє з 2005 року, з наступним погодженням із ДАІ. Орієнтир знову робитимемо на ділянках дороги поблизу навчальних та дошкільних закладів. Вартість одного «лежачого поліцейського» біля 4 тисяч гривень. Я сподіваюся, що депутати міськради нового скликання врахують цю потребу при формуванні бюджету на 2016 рік”.

 Комментарии (1)

 

  1. Александр пишет:

    Интересно, кто нибудь из устроителей неровности пробовал после 17-00 проехать на велосипеде от первой школы в сторону вокзала? Это когда тебе в лицо светит прожектор от НОРДа и нихрена не видно тех полицейских, руки бы поотрывать усроителям подобных шедеэнов.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: