ЧИ Є ТУТ ТОЙ, ХТО СКАЗАВ ЧИСТУ ПРАВДУ?

12 ноября 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 3 коммент. | №45(1024)

ЧИСЕЛЬНІСТЬ МІСЬКОЇ РАДИ НОВОГО СКЛИКАННЯ СКЛАДЕ 34 ДЕПУТАТИ, ЩО НА 5 МЕНШЕ, НІЖ БУЛО МИНУЛОГО РАЗУ. РОЗГЛЯНЕМО, ХТО Є ХТО СЕРЕД НАРОДНИХ ОБРАНЦІВ, З ЯКИМИ ОХТИРЧАНАМ «ЖИТИ» НЕ МЕНШЕ НІЖ ДВА НАСТУПНИХ РОКИ. ЦЕ БУДЕ ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС СЕРЕДНЬОГО ВІКУ: У НЬОМУ 24 ЧОЛОВІКИ ВІД 40-60 РОКІВ, 6 – ВІКОМ 30-40 РОКІВ, ДВОЄ ДО 30 РОКІВ І ДВОЄ – ЗА 60. ГЕНДЕРНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО НЕ ВИТРИМАНЕ – ВСЬОГО 7 ЖІНОК СТАЛИ ДЕПУТАТКАМИ. ВИЩУ ОСВІТУ МАЮТЬ 29 ЧОЛОВІК, ДВОЄ ЗАКІНЧИЛИ СЕРЕДНЮ ШКОЛУ, ЩЕ ТРОЄ МАЮТЬ СЕРЕДНЬО-ТЕХНІЧНУ ОСВІТУ. ВПЕРШЕ ОБРАНІ 24 ДЕПУТАТИ, 10 ПРАЦЮВАЛИ МИНУЛОГО СКЛИКАННЯ, ЧЕТВЕРО БУЛИ ДЕПУТАТАМИ ІНШИХ РАД ТА ІНШИХ СКЛИКАНЬ. МИ МАТИМЕМО У СКЛАДІ НИНІШНЬОГО КОРПУСУ 9 КЕРІВНИКІВ, 8 ПІДПРИЄМЦІВ, 5 ВЧИТЕЛІВ, 5 ПЕНСІОНЕРІВ, 5 ТИМЧАСОВО НЕПРАЦЮЮЧИХ, 2 ЛІКАРІВ, 2 ЧИНОВНИКІВ. 25 ДЕПУТАТІВ – ПОЗАПАРТІЙНІ.

Найбільше депутатів пройшло від БПП. Перша особа у списку – Федір КІСЕЛАР. Про себе він написав у графі «посада» – депутат міської ради, який не має ніяких доходів, бо має підприємливу дружину. Вона заробила 824 тисячі гривень У власності подружжя Кіселарів має дві земельні ділянки 0,399 та 0,2196 га, два житлових будинки 22,4 кв.м і 63,6 кв.м, інше нерухоме майно – 2400 і 289 кв. м. Є вантажний автомобіль ЗІЛ, екскаватор, трактор, фургон, дві Тойоти і Джилі.

Світлана ІВАНОВА задекларувала 67 тис.грн. та 364 тисячі загальносімейного прибутку. Вона має земельну ділянку 0,1036 га, будинок на 55 кв.м, автомобіль Шкода.

Тетяна МАКАРОВА отримала 74 тис. грн., має земельну ділянку 0,12 га, гараж на 30 кв.м та квартиру 49 кв.м.

Євген та Наталія МАСЛО знову пройшли у міську раду, тільки цього разу під одними прапорами. Чоловік задекларував 475 тис. грн.. прибутку, а жінка – 33,5 тисячі. Вони мають три будинки 139 кв.м, 50 кв.м і 142 кв.м, інше нерухоме майно – 931, 563 , 69 і 1122 кв.м, квартиру 80 кв.м, садовий будиночок 69 кв.м. У них є два вантажні автомобілі, а їздять вони на Тойоті.

Валентина ПОПОВИЧ задекларувала 69321 тисячу гривень зарплати та 58 749 тисяч зарплати чоловіка. Вона має земельну ділянку 2,4 га, отриману у спадок, має квартиру 16,7 кв.м та ще 33,4 кв. м у сімейному володінні. Є гараж і дві машини – ВАЗ і Шевроле.

Керівник міськрайонного казначейства Валентина ТЕЛИЧКО отримала 64 тисячі грн., та ще члени родини мали 51 тисячу. Вона володіє земельними ділянками 3800 кв.м і 1193 кв.м, житловим будинком 124 кв.м. Є автомобіль Ауді.

32-річний Вячеслав ЯНОВСЬКИЙ тимчасово не працює, задекларував 10 тис.грн. і квартиру 28 кв.м. ВО «Батьківщина» представляє сімейство НЕОФІТНИХ. Лілія отримала 106 тис. грн. зарплати, Андрій – 64 тис. Вони мають у власності земельні ділянки 2 га та 1,7 га у селі Вязове, та дві квартири 67 та 45,5 кв. м, автомобіль Рено кенго.

Тренер Вячеслав КОПИЛ отримав 47 тисяч прибутку і має автомобіль Хонду.

Приватний підприємець Мирослав НІКУЛІН задекларував 107 тисячі гривень, має у власності квартиру 94 кв. м та малотоннажний фургон Даймер.

У начальника управління бурових робіт Івана СУШИНСЬКОГО вийшло 373 тис. грн. річного прибутку та 147 тисяч у членів його сім`ї, в якій виховується три сини. У власності депутата – земельні ділянки 34, 414 та 100 кв. м, два гаража, будинок 172 кв. м та квартира 66 кв.м. Їздить Іван Іванович на Хюндаї.

Олександр ШНАЙДЕР ніяких доходів не задекларував, поскільки позиціонував себе непрацюючим. Члени його родини – а це дружина і четверо дітей – мають 32 тис.грн. У документах, наданих у відповідності із законом виборчій комісії, ніякої нерухомості не вписав. Має машину ВАЗ-2101.

У «Відродженні» перша особа – Юрій МЕЄРОВИЧ. Він оприлюднив 90 тисяч доходу власного і майже 13 тисяч – сімейного. Має квартиру 62 кв.м , а члени його родини володіють десятьма квадратними метрами у Києві.

Земельним «магнатом» виявився і нинішній, і знову обраний депутат Василь ГОРНЄВ, власник так званого «зеленого ринку». У нього 297 тис.грн. власного і 345 тис.грн. прибутку членів його родини. У його власності 9 земельних ділянок загальною площею майже 70 соток, 4 квартири загальною площею 192, 7 кв.м, будинок площею 122 кв.м, а також члени його родини володіють двома вантажними автомобілями, двома причепами, трактором, автівками Фольксваген пасат та Шевроле-лачетті.

Його колегами по фракції будуть скромні директор будинку-інтернату для престарілих Віктор ТОКАР, який отримав 57 тис. грн. за минулий рік, члени його сімї – 39 тисяч, та проживає в квартирі 73 квадратних метра.

Директор школи №5 Галина ШИШКОВА мешкає в найменшій від усіх квартирі 12,5 кв.м, отримала 75 тис. грн.. прибутку і має скутера.

Головний представник Радикальної партії Олега Ляшка – Микола ДАНИЛЮК заробляє приватним перевізництвом. Він та члени його родини володіють 5 мікроавтобусами «Рута», двома вантажними Фіатами та одним Івеко. Офіційно показує зарплату 41 тис.грн., дохід від підприємницької діяльності 80 тис.грн., дохід сім`ї – 20 тис.грн. З нерухомості має квартиру 69 кв.м та земельну ділянку 15 соток.

Військовослужбовець Роман ГРИЦАК задекларував майже 85 тисяч власного доходу і 82 тисячі – інших членів своєї родини. Більше ніяким майном не володіє.

Беззмінний голова Спілки воїнів-інтернаціоналістів, директор автошколи Григорій ДОВГАЛЬ живе на 58 тисяч гривень за рік. Ще 47 тисяч приносять члени його родини. Він має власний будинок 100 кв.м та 13 соток землі. Обходиться без автомобіля.

Мабуть, найстатковитішим виявився у нинішньому складі міськради Микола КИРИЧЕНКО, в минулому – директор Охтирського м’ясокомбінату, нині приватний підприємець. Він мав офіційний прибуток за минулий рік – 724 тис.грн. плюс 53 тис. принесли в дім члени його сім`ї. Він має будинок на 230 кв.м, квартиру 52 кв.м в Охтирці і 312 кв.м в Харкові. Їздить Микола Григорович на Фольксвагені.

Дуже скромні «укропівці». Анатолій МАРЧЕНКО проживає на 46 тис. грн.. за рік і має будинок 38 кв.м. Олександр ВАСИЛЬЧЕНКО мав 45 тис. грн.. прибутку і ще 15 тис. отримали члени його родини. Помічник бурильника Артем ПЕТРОВ отримав 60 тис.грн. і майже 10 тисяч його родина, але більше нічого не має.

Опозиційний блок представляє Григорій ЮРКО, який отримав 91 тисячу гривень. Його дружина заробила 41 тисячу. Вони живуть в квартирі 61,5 кв.м. У спадщину отримав будинок 51,9 кв.м та 10 соток землі. Є машина Тойота.

Відомо, що Андрій ЗІНЧЕНКО народився в Охтирці, закінчив школу №2, отримав вищу юридичну освіту, працює в органах прокуратури, проживає в Сумах. За минулий рік отримав 142 тис. грн. та ще 176 тис. грн. прибутку принесли члени родини. Має 3,5 га землі та квартиру 118 кв.м в Сумах. Їздить на БМВ.

Що хоче знайти у міській раді Анатолій ЧЕРНИШКІН, поки що не зрозуміло. Відомий як керівник пошукового загону «Пам’ять», завдяки якому вдалося відшукати останки багатьох полеглих воїнів другої світової та перепоховати їх, має статус пенсіонера та отримує 25 тис. грн. на рік. Дружина додає ще 13 тисяч. Вони проживають в квартирі 77,5 кв.м, мають 8 соток землі та їздять на «Москвичі 412». При цьому всім задоволені.

Дуже проблематична «Народна партія», яка не могла без суду і слідства розібратися з внутріпартійним рейтингом.

Перша особа по списку – Сергій БОНДАРЕНКО. Тут справа не в партії, а в особі, яка очолює список. Зарекомендував себе як господарник – керівник одноіменного приватного підприємства «СІБ». Претензії у населення є, але якби не було гірше. Він задекларував 55 тис. грн., має будинок 128 кв. м площею та 668 кв. м землі, гараж 30 кв.м. Є також якесь інше нерухоме майно на 445 кв. метрах. А їздить Сергій Іванович на Субару.

Роман МАСЛО – син Євгена і Наталії Масло, став третім представником родини у міському законодавчому органі. Це, мабуть, сімейний рекорд по всій Україні. 26-річний юнак офіційно числиться начальником відділу економіки міської ради, був мобілізований і проходить службу у Охтирському військкоматі. Він отримав 79 тис. грн. прибутку у минулому році, а члени його родини – 44 тис. грн. Має 33 сотки землі в Охтирці і 10 соток в Буймерівці, майже 5 соток землі з будинком 118 кв.м.

Андрій ШУШМАН виборов своє місце у міській раді у суді через елементарну помилку. Був депутатом минулого скликання, начебто був спійманий на хабарі, але справа якось не склалася. Він задекларував 624 тис. грн. прибутку, ще 13 тис. додали члени родини. Він має 1 га землі в Чернеччині і вантажний автомобіль. У власності інших членів сім`ї є житловий будинок в Харкові.

Представник політичної партії «Сила людей» Олег ПОГОРЄЛОВ не володіє ніяким майном. Він просто зумів заробити за рік 576 тис.грн. У Віталія КОЛОДЯЖНОГО, який тимчасово не працює, за минулий рік мав 64 тис. грн. прибутку, та 1 гектар землі. Нерухомості не зареєстровано.

А Дмитро СУШКО мав тільки 26 тисяч грн. прибутку від похороної служби, в якій є директором.

ВІД РЕДАКЦІЇ: Кажуть, що Охтирка спить під одним одіялом. Тому той, хто збрехав у своїх даних, йдучи на вибори, не залишиться без уваги виборців. Не варто ходити околяса, коли шила в мішку не приховати. І чи є тут той, хто сказав чисту правду?

 Комментарии (3)

 

 1. о@уевший пишет:

  ЗЫ: Ахтырка из города военных и нефтяников превращается в город неофитных маслов…

 2. о@уевший пишет:

  у ворюги СИБондаренко 55тыс. дохода!!!??? Это за месяц или за неделю? И куда деаались квартиры на Ленина и на Таборном? Кто проверяет правильность и достоверность данных в декларации?

 3. adonisa@ukr.net пишет:

  “Дуже проблематична «Народна партія», яка не могла без суду і слідства розібратися з внутріпартійним рейтингом.”

  Не правдива інформація. Через суд партія відстоювала 77 голосів виборців відданих за Народну партію і за Шушмана по 9 виборчому округу. Шушману написали що він Володимирович ( а він Васильович) і по цій причині хотіли забрати голоси. Були 5 чи 6 судів, потім приїзжали представники ОБСЄ і подякували голові партії за те, що добилися справедливості. Хоча кількість депутатів від Народної партії і не змінилася.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: