ДИТЯЧИЙ СВІТ: ОСІННІ ЗАБАВИ

12 ноября 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №45(1024)

Осінь, осінь…. Здавна, в ці чудові дні українці відзначають свято Осені. Ось і в охтирські садочки на гостини до малят завітала красуня Осінь. Понад місяць кипіла робота в дошкільних навчальних закладах. Вихователі, музичні керівники, батьки та дітки старанно готувалися до свята заздалегідь. І ось настав довгоочікуваний день!

Діти, трішки хвилюючись, ступають в музичний зал. Батьки та гості підтримують їх своїми оплесками. Осінь кружляє в хороводах, загадує загадки, влаштовує конкурси, діти в свою чергу залюбки дарують свої таланти.

Свій таночок подарували хлоп’ята-мухоморчики із ДНЗ «Теремок» групи «Казочка»: Роман Невалений, Данило Купін, Артем Шейко та Єгор Бабкін. До них завітала красуня-Осінь, одягнена в розкішне, золотаве вбрання і мала вигляд справжньої казкової принцеси. Вона прийшла не з пустими руками, а з солодощами.

Дошкільнята, батьки та гості отримали незабутні, яскраві враження, які довго ще спливатимуть у пам’яті та зігріватимуть їхні душі взимку. Осінні бали, що пройшли в охтирських садочках, вдалися на славу. Після того, як усе закінчилося, батьки не поспішали розходитися, ділилися своїми враженнями, спілкувалися. Такі яскраві, переповнені позитивними емоціями свята, необхідні маленькому дитячому серденьку, щоб воно навчалося виражати свою палку любов до всього, що його оточує.

Казкову подорож до осіннього лісу здійснили малята із дитячого садочку «Ластівка» із групи «Суничка». До них на свято завітали зайчатка, білочка, грибочки та інші лісові мешканці.

Юні жартівники із ДНЗ «Казка» групи «Капітошка» розважали всіх присутніх на вечорницях українськими народними гуморесками та танцями, а апогеєм свята стало частування глядачів смачними варениками у глечиках, а малеча з радістю смакувала короваєм із яблуками.

ДНЗ «Теремок», група «Казочка». Осінь – Алла Лишенко, вихователь Ніна Єршова.

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: