ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ

12 ноября 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №45(1024)

КОЛИШНЬОГО ДИРЕКТОРА КП «СУМИЖИТЛО» ОГОЛОШЕНО В РОЗШУК

Під процесуальним керівництвом прокуратури Сумщини органом досудового розслідування оголошено в розшук одного з колишніх директорів комунального підприємства «Сумижитло» Сумської міської ради, стосовно якої складено повідомлення про підозру в заволодінні майном у особливо великих розмірах, шляхом зловживання своїм службовим становищем та видачі завідомо неправдивих офіційних документів, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366КК України.

Як повідомив заступник прокурора області Сергій Маслюк, вказане рішення обумовлено тим, що підозрювана не з’являється за викликом, а отже переховується від органів досудового розслідування.

Нагадаємо, що вказана особа, зловживаючи своїм службовим становищем, у 2013 році всупереч інтересам комунального підприємства з корисливих мотивів уклала договір з товариством з обмеженою відповідальністю щодо постачання товарноматеріальних цінностей на суму 390 тис. грн. Отриманими матеріалами та обладнанням розпорядилась на власний розсуд. Згодом умисно видала до бухгалтерії КП «Сумижитло» видаткові накладні, до яких внесено завідомо неправдиві відомості про повернення ТОВ зазначених товарно-матеріальних цінностей, які насправді повернуті не були.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: