Найдорожчі люди для нас – ПЕРЕДПЛАТНИКИ!

13 ноября 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №45(1024)

7 листопада у редакції газети «Роксолана» відбулося справжнє свято і панувала гостинна, доброзичлива та щира атмосфера. Наші читачі завітали до редакції аби передплатити свою улюблену газету та поспілкуватися з трудовим колективом. Кожен відвідувач свята отримав порцію позитиву, традиційне відро з фірмовим логотипом, карточку на розміщення інформаційних послуг на суму 20 грн., можливість безкоштовного поздоровлення зі святом на сторінках «Роксолани» протягом 2016 р. та можливість прийняти участь у безпрограшній лотереї.


МЕНЕДЖЕР З РЕКЛАМИ КАРІНА КУЧЕРЯВА ТА МИКОЛА САВИЧ ОТИЧ

Першим до нас на свято завітав МИКОЛА ОТИЧ аби передплатити «Роксолану» на цілий рік і кожного тижня отримувати улюблену газету. «Коли поштарка приносить свіжий номер, моя дружина Софія Федорівна залишає всі домашні справи і сідає читати, – розповідає Микола Савич. – Рецепти, кухонні та медичні поради завжди стають в нагоді.

ОФІС-МЕНЕДЖЕР ОЛЕНА СЕМІНСЬКА РАЗОМ З ОЛЬГОЮ ВАСИЛІВНОЮ БІРЮК (підприємець):

- “Читаю «Роксолану» більше десяти років. І хочу відмітити, що з кожним роком газета стає все цікавішою та змістовнішою. Передплата газети на рік – є вигідною інвестицією на наступний рік, яка дозволить тримати руку на пульсі життя міста”.

КОРЕСПОНДЕНТ ОЛЕНА КИРИЧЕНКО З ПЕРЕДПЛАТНИКАМИ АННОЮ ХАРЧЕНКО ТА АРТЕМОМ:

- Газету я виписала на дві родини: сама читаю та своїй доньці Наталії з онуком Артемом даю почитати. Артемчик хоч і маленький – лише 1 рік 9 міс., проте вже інтерес до преси проявляє – особливо до кольорових сторіночок. Улюблені сторінки – «Молодим батькам», «Моя родина» та, звісно, «Роксоланушка».

НІНА ІВАНІВНА ДМИТРУСЕНКО:

- «На день народження мені подарували гроші, аби я сама вибрала собі подарунок. А я люблю “Роксолану”, тому й прийшла сьогодні з внуком Станіславом, щоб і він знав дорогу до редакції, подивився, як тут працюють, як спілкуються з людьми. Бажаю, щоб до вас ішли тільки з хорошими новинами і настроєм».

РАЇСА БОРИСІВНА ШЕВЧЕНКО, пенсіонерка:

- Придбала черговий номер «Роксолани» і побачила оголошення про те, що в суботу відбудеться День передплатника. То я й вирішила завітати до редакції, так би мовити, двох зайців вбити – провести час в приємній атмосфері за чашкою чаю та оформити річну передплату на газету. В подарунок отримала відро – ото чоловік Федір Григорович зрадіє такій корисній в господарстві речі. Читаю в газеті всі сторіночки. По рецептах “Роксолани” багато смачних страв приготувала. Щиро дякую колективу газети за можливість щотижня отримувати свою улюбленицю.

ОЛЕКСАНДРА МАКАРІВНА ЦЕБЕНКО, пенсіонерка:

- Читаємо газету всією родиною: син, невістка, онучка в чергу стають, щоб неодмінно почитати газету, адже кожен хоче першим дізнатися про події останнього тижня. Мені дуже подобається стиль подачі матеріалу, його доступність для розуміння. Почитаєш «Роксолану» і одразу дізнаєшся, що цікавого сталося.

МАРИНА СЕРЕДА навчається в 11-му класі та проживає у Запоріжжі. А в Охтирці мешкає її любима бабуся – Надія Миколаївна Шабанець, яка уже 15 років поспіль передплачує газету «Роксолана». Дівчина часто приїздить до бабусі, допомагає по господарству, розраджує, аби вона не відчувала себе самотньою: «А без газети вона не уявляє свого життя і чекає кожної середи, як якесь свято. Мене спеціально викликала саме на День передплатника, щоб виписати «Роксолану».

ІННА ГРИЧКОВСЬКА теж постійна читачка нашої газети і у цьому році брала участь у конкурсі «Найкращий рибалка Охтирщини». На День передплатника прийшла разом з донькою Русланою та синочком Мироном.

МИХАЙЛО СТЕПАНОВИЧ ДЯЧЕНКО ТА ОЛЕКСІЙ ІВАНОВИЧ СЕРГІЄНКО з газетою не розлучні вже більше десяти років. З найбільшою цікавістю перечитують оперативні новини: де пожежа, аварія чи розбій. Олексій Іванович оформив передплату для своєї дружини Парасковії Григорівни напередодні її дня янгола – 10 листопада. А фотографія в газеті – це приємний привід зібратися з друзями та відмітити «бенефіс».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: