ЛЮДИ НОМЕРУ: 16 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ

14 ноября 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №45(1024)

Світлана Миколаївна Терешкова та Віктор Дмитрович Брень

«Історія розвитку місцевого радіомовлення сягає 1927 р. У будинку «Піонерів» раніше діяв «Радіо-гурток». І в 1964 р. від бажаючих школярів займатися на ньому відбою не було. Проте зараз інтерес у підростаючого покоління до радіомовлення, на жаль, нульовий, – розповідає Віктор Дмитрович. – Молодь переважну більшість вільного часу проводить в Інтернеті. Зараз ми маємо певні проблеми з відновленням мережі дротового радіо в місті та районі на рівні держави».

«Починала я свою кар’єру в 1998 р. з посади кореспондента у районній редакції радіо «Охтирщина», розповідає Світлана Миколаївна. – А в 2004 р. взяла участь у прослуховуванні на посаду ведучої програми, кореспондента у КП «ТРК «Охтирка», де й по сьогоднішній день працюю. Зараз ми виходимо в ефір чотири рази на тиждень: у вівторок і четвер – з ранку, а в середу та п’ятницю – з 14:00.

Користується великою популярністю програми, в яких працівники музею розповідають про історію Охтирщини та на яких слухачі мають змогу в прямому ефірі задати питання представникам влади. Ми дуже вдячні нашим слухачам за довіру та відданість».

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: