Турнір бойових мистецтв

17 ноября 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

В суботу 14 листопада в м.Харкові відбувся турнір бойових мистецтв «Кубок Слобідської України» з Айкібудо. В змаганнях взяли участь 12 команд з Луганської, Харківської, Полтавської та Сумської областуй. Поєдинки проходили в розділах куміте, ката, бої з холодною зброєю (ніж та палиця) та ката зі  зброєю.

Охтирська команда (Якубович Дмитро, Шевченко Софія, Євсеев Едуард, Гавриленко Іван, Мулявіна Єлізавета, Цвик Ельдар, Воробйов Артем, Гнітій Владислав, Осадчій Олександр, Овчаренко Роман, Більченко  Данило, Розкошний Сергій, Смірнов Данило, Гончаренко Станіслав, Стороженко Михайло, Крощенко Денис) в своїх вікових категоріях вибороли вісім перших, девять других та чотири третіх місця. Посівши перше загально командне місце. Абсолютними чемпіонами змагань стали Цвик Ельдар та Якубович Дмитро. (тренер Нестеренко В.Ю.)

Учасники змагань були нагороджені грамотами та медалями, а команда Кубком.

Цього ж дня в м. Суми проходив Чемпіонат області з карате до. В якому Охтирчанин Канівець Владислав серед дорослих виборов друге місце, ставши срібним призером цих змагань. (Нестеренко В.Ю.)

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: