АКТУАЛЬНО: ЧИ ПІДЕ АЛЕКСЄЄВУ РОЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ КОРОЛЕВИ? (відео)

18 ноября 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, ВІДЕО ОХТИРКИ | Нет комментариев | №46(1025)

17 ЛИСТОПАДА ВІДБУЛАСЯ ПЕРША УСТАНОВЧА СЕСІЯ ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ, НА ЯКІЙ НОВООБРАНИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ІГОР АЛЄКСЄЄВ ТА ВСІ 34 ДЕПУТАТИ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ І ВСТУПИЛИ В СВОЇ ПРАВА.

Потім було оголошено перерву, яка затяглася більш ніж на годину, під час якої перші особи восьми політичних сил, що пройшли у раду, у закритому режимі вели перемовини щодо подальшої роботи. Тож на порядок денний винесли тільки ті питання, про які начебто вже домовилися. І без зайвих обговорень, одноголосно проголосували за склад постійних депутатських комісій та їх голів, згідно з квотним принципом. Таким чином, фракція «Солідарності» взяла на себе комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій – голова комісії Валентина Теличко, члени комісії – Андрій Неофітний, Віктор Токар, Микола Данилюк, Олександр Зінченко, Роман Масло, Олег Погорєлов. «Батьківщина» обрала комісію з питань правової політики, місцевого самоврядування і депутатської етики, запропонувавши очолити її Мирослава Нікуліна, а членами комісії стали Федір Кіселар, Валентина Попович, Сергій Бондаренко. Депутати від «Відродження» обрали комісію з питань гуманітарної політики та соцзахисту, яку очолила Галина Шишкова. Членами комісії стали Олексанндр Шнайдер, Роман Грицак, Анатолій Чернишкін та Віталій Колодяжний. Фракція Радикальної Партії Олега Ляшка опікуватиметься комісією з питань комунальної власності і ЖКГ, її очолив Григорій Довгаль, а членами стали Наталія Масло, Іван Сушинський, Анжела Волкова, Григорій Юрко та Олександр Васильченко. Фракції Народної партії та Опозиційного блоку, які ідуть далі в порядку квотності і черговості, відмовилися висувати свої кандидатури на голів комісій. А от депутати від партії «Сила людей» взялися очолити комісію з питань містобудування, регулювання земельних відносин, головувати в якій доручили Дмитру Сушкові. В цю комісію, яку завжди називали «ласим кусочком», увійшло найбільше членів – Лілія Неофітна, Василь Горнєв, Микола Кириченко, Андрій Шушман, Артем Петров, Тетяна Макарова, Євген Масло. І наступна за рейтингом фракція «УКРОПУ» очолила комісію з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв’язку. Її головою став Анатолій Марченко а членами Світлана Іванова, В`ячеслав Копил та В`ячеслав Яновський.

На третьому питанні справа заступорилася. Настала черга обирати секретаря міської ради, що є прерогативою міського голови. Ігор Алєксєєв, користуючись своїм правом, запропонував кандидатуру Валентини Попович, яка є фаховим спеціалістом, вміє знаходити спільну мову з усіма депутатами та з будь-якими політичними силами, толерантна і врівноважена. Несподівано для міського голови Лілія Неофітна заявила, що всі 6 депутатів фракції «Батьківщини» не братимуть участь у цьому голосуванні, хоч воно і відбувається у таємному режимі і під час попередніх перемовин про це не домовлялися.

Результати цих виборів на посаду секретаря ради показують, яку роль відводять депутати міському голові і чи погодиться він, набравши більше голосів виборців, ніж увесь депутатський склад разом узятий, бути в місті у ранзі «англійської королеви», яка по суті нічого не вирішує.

На момент відправки газети до друку, лічильна комісія ознайомила з попередніми результатами: “за” проголосувало 17 депутатів, “проти” – 8, утрималось – 3, недійсним визнали 1 бюлетень і 6 – не використаних. Рішення не пройшло.

ВІДЕО

httpv://www.youtube.com/watch?v=PGjfHqG3Kmg

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: