АКТУАЛЬНО: КОЛИ ДВА ПАНА ЧУБЛЯТЬСЯ

18 ноября 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №46(1025)

Шквал незадоволення серед жителів багатоповерхівок викликали об`яви:

«ТОВ «Водоторгприлад» повідомляє, що ОФ ТОВ «Брок-енергія» з травня 2015 року відмовилося оплачувати холодну воду, яка отримана цим підприємством для виготовлення гарячої води.

У ТОВ «Водоторгприлад» вичерпались фінансові ресурси для безоплатного надання послуг з постачання холодної води для виготовлення гарячої води теплопо-стачальною організацією.

В зв’язку з вищенаведеним ми змушені з 16.11.2015 року призупинити надання послуг ОФ ТОВ «Брок-енергія», що потягне за собою призупинення послуг з централізованого гарячого водопостачання Вашого будинку. Просимо вибачення за вимушені незручності. Адміністрація».

Отакої! З якого це дива споживачі, які регулярно сплачують за всі послуги, в тому числі за холодну і гарячу воду, повинні страждати від того, як два приватні підприємства – надавачі цих послуг, з`ясовують між собою стосунки? Хіба немає для цього Господарського суду? Своє незадоволення ситуацією, що склалася, висловив міський голова Ігор Алєксєєв і примусив зняти оголошення та не втручати людей у внутрішні розбірки. І пригрозив, що в іншому разі вимушений буде порушувати питання про розірвання договору оренди цілісного майнового комплексу.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: