НОВАЦІЇ ЗАКОНОДАВСТВА: СТРОКИ ДЕРЖРЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ СКОРОЧЕНО

18 ноября 2015 | ПРАВОВА ДОПОМОГА | Нет комментариев | №46(1025)

Начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Охтирського міськрайонного управління юстиції Руслана Вялик інформує, що набрала чинностіпостанова КМУ «Про надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки».

Зокрема, державна реєстрація права власності, якщо вона проводиться з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно, та державна реєстрація права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс здійснюється протягом п’яти робочих днів з моменту реєстрації заяви. Розмір плати складає подвійну суму адмінзбору за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно.

Подвійний розмір адміністративного збору доведеться заплатити за реєстрацію речових прав на нерухоме майно, здійснену протягом трьох робочих днів.

Державну реєстрацію обтяжень можна оформити і протягом двох годин з моменту реєстрації заяви і плата за це становитиме розмір адмінзбору за державну реєстрацію обтяження.

Протягом однієї години з моменту реєстрації заяви здійснюється надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі. І сплатите Ви за це у подвійному розмірі плати, що стягується згідно із законодавством за надання інформації відповідного виду.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: