ЛЮДИНА СЕРЕД ЛЮДЕЙ: СПІВОЧА РОДИНА ЯРЕМЧУКІВ

21 ноября 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №46(1025)

Подружжя Яремчуків з дітьми Романом та Златою

Дивишся на молоду родину Яремчуків – і душа за Україну радіє. Добрі, усміхнені, життєрадісні охтирчани, які з впевненістю дивляться у завтрашній день. Мама Тетяна Володимирівна – лікар-інфекціоніст Охтирської ЦРЛ. Тато Олександр Ярославович – провідний спеціаліст відділу продажу. Вони знайомі вже 17 років, 11 з яких перебувають у шлюбі. Виховують двох діток: старшенькому Роману 9 років та молодшенькій Златкі виповнилося 3 рочки.

Про те, як вдається їм підтримувати гармонію у сімейних стосунках та виховувати чудових діток, ми у них і запитали.

«Намагаємося виховувати дітей у атмосфері любові та злагоди, – розповідає голова родини Олександр Яремчук. – Всіх грошей все одно не заробиш. Тому хотілося б, щоб виросли наші дітки людьми з великої літери із гармонійним внутрішнім світом. Творчим починанням Романа ми лише радіємо і докладаємо максимум зусиль та вільного часу аби допомогти йому цікаво, різнопланово та з користю проводити дозвілля. Коли син в чомусь неправий, то я просто спокійно дивлюся йому в очі та пояснюю, як дорослому, в чому саме полягає його провина. Криками та лупцюванням тут не допоможеш».

«Кожен член нашої родини має жагу до співу. – пригадує Тетяна Яремчук. – Буває зберемося всі разом за святковим столом та й почнемо співати українських пісень. Але ми співаємо для душі. А Роман хоче бути справжнім співаком і пов’язати своє життя зі сценою. Тільки бідкається, що псевдонім потрібно обирати, адже співочих Яремчуків і без нього на естраді вистачає. Але це не головне. Попереду ще багато роботи та вокальних занять. Однак лише співами він не обмежується: займався спортивними бальними танцями, грає на фортепіано. Проте й час із сестричкою побавитися знаходить. Може сам її нагодувати, на подвір’ї погуляти. А колись заходжу в кімнату, а вони будиночок зі стільців та ковдри зробили і сидять собі там. Вже помічник виріс».

Коли Роман із родиною завітав до нас у редакцію, то від спілкування з енергійним та дотепним школярем у всіх працівників миттєво покращився настрій. Хлоп’я своєю розповіддю про навчання, дозвілля та забави із молодшою сестричкою Златкою розвеселив весь колектив газети. «Займаюся я вокалом у музичній школі, нещодавно розпочав опановувати гру на фортепіано, спортивно-бальними танцями,в танцювальному колективі “Реверанс“ – розповідає про свої захоплення Роман. – Також на дозвіллі залюбки малюю та ліплю чудернацькі вироби з пластиліну. А ще наплів браслетів з кольорових резинок усім родичам – ну дуже захоплююче це заняття».

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: