Дошка ганьби: Міст по Шевченка в смітті та дірках

22 ноября 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 3 коммент. | №46(1025)

Чекають на перехожих по вул. Шевченка біля мосту через р. Охтирка. Влітку поміж очерету на сонечку грілися черепахи, плавали качки та гуси. Восени дерева у жовто-гарячому вбранні, низько схилившись до води, доповнювали приємну картину. А що ми бачимо зараз? Купи сміття, які містяни не бажають викидати у спеціально відведених для цього місцях, а натомість влаштовують стихійний смітник прямо на березі річки. Ще й провалля на тротуарі доповнює цю картину, привносячи фарби небезпеки для здоров’я охтирчан. А в темну пору доби взагалі потрібно пильнувати і уважно дивитися собі під ноги, аби не втрапити туди ногою. Цією дорогою батьки водять малечу до садочку та в школу. Тому, комунальники, не чекайте, будь ласка, доки цю яму запорошить снігом та хтось таки травмується.


 

 Комментарии (3)

 

  1. Иван пишет:

    гусынский мост отремонтировали сразу. А яма на мосту по Шевченка где люди могут ноги поломать в темное время суток, еще есть

  2. Юра пишет:

    А как там мост на Гусынке? Уже отремонтировали?

  3. Юра пишет:

    Спасибо “Роксолана” за то что Вы даёте такой материал. Может наша власть обратит внимание на беспорядок и вы заставите наконец то её работать.

Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: