АКТУАЛЬНО: ДЕПУТАТИ ОБРАЛИ СЕКРЕТАРЯ І ВИКОНКОМ

25 ноября 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №47(1026)

НА ЗАСІДАННІ ДРУГОЇ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ДЕПУТАТИ ОБРАЛИ СЕКРЕТАРЕМ МІСЬКОЇ РАДИ ВАЛЕНТИНУ ПОПОВИЧ

Заступиком міського голови з питань житлово-комунального господарства обрали Сергія МАРТИМЬЯНОВА. В зв’язку з переходом на іншу роботу Геннадія ІВАХА, заступника міського голови з гуманітарних питань не обирали. Поки що на цю посаду підбирається кандидатура.

За поданням міського голови, керуючою справами апарату виконкому міської ради обрана Олена БОНДАРЕНКО. Ще напередодні сесії в ході попереднього обговорення з представниками політичних партій були визначені члени виконавчого комітету у складі 11 чоловік: міський голова Ігор АЛЄКСЄЄВ, згідно з діючим законодавством – секретар ради, два заступники та керуюча справами – за посадою. Крім того, за посадою обраний начальник Охтирської поліції Олексій ШАПОВАЛОВ, голова громадської ради при міській раді Володимир МОЇСЕЄНКО, а також головний редактор газети «Роксолана» Ліна МЕРКУЛЬЦЕВА, депутат багатьох скликань міської ради Володимир ЧЕРНОВ, волонтер ГО «Патріоти Охтирщини» Вікторія МАРКОВА та підприємець Олександр ХАТЬКО.

Відповідно до затвердженого Регламенту роботи Охтирської міської ради сьомого скликання депутати затвердили Положення про постійні комісії. На початку засідання депутати розглянули депутатські запити щодо інформування населення про надання субсидій, ремонт дитячого відділення Охтирської ЦРЛ, про ремонт містка та відновлення безпеки для перехожих в районі вулиці Київської, де стовп електромережі знаходиться в аварійному стані.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: