Про втрату чинності Закону України «Про міліцію»

25 ноября 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев |

Надійшло повідомлення від Міністерства соціальної політики України, що відповідно до пунктів 1 та 5 Прикінцевих та перехідних  положень Закону України «Про національну поліцію» з 07.11.2015 року втратив чинність Закон України «Про міліцію».

Таким чином, особи, які мали право на пільги гідно  Законом України «Про міліцію» (звільнені і служби за віком, хворобою або вислугою років працівники міліції, особи начальницького складу податкової міліції, особи рядового і начальницького складу кримінально – виконавчої служби; діти (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу кримінально – виконавчої служби, загиблих або померлих у зв язку з виконанням службових обов язків, непрацездатні члени сімей, які перебували на їх утриманні) з 07.11.2015 року втратили право на пільги.

Особи, які втратили право на пільги, можуть звернутися за призначенням житлової субсидії.

У разі виникнення питань просимо звертатись до управління соціального захисту населення Охтирської міської ради за адресою м. Охтирка, вул. Леніна, 1, або за телефоном 4-15-38, 4-15-30.

Головний спеціаліст відділу
персоніфікованого обліку                                                                                 О. Ю. Балаклєєц

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: