Інформація про участь колективу у фестивалі

26 ноября 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев |

Зразковий вокальний колектив «Крошки» (керівник Лариса Крошка) та вокальний колектив «Конфетті» (керівник Оксана Морозова) комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля» активні учасники фестивалів та конкурсів різних рівнів.

Тож колективи вирушили до міста Львова на ІV Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини мистецтва», що пройшов протягом 19-21 листопада за підтримки Міністерства культури України.

Більше 80 колективів з усієї України в жанрах вокалу та хореографії показували самобутність культури свого регіону. Юним талантам з Охтирки виявилось найважче, адже вони єдині представили на конкурсі не тільки рідне місто, а й усю Сумську область. Тож, прагнення до перемоги та втілення найсміливіших рішень керівників та учасників колективів увінчалися успіхами охтирчан – «Крошки», з композиціями «Україна  – це ти» та «Я хочу бути схожим на вітер» отримали звання лауреата ІІ премії, а «Конфетті», з композиціями «Барви рідної землі» та «Хитрі мишки» посіли ІІІ місце.

Члени журі фестивалю-конкурсу були приємно вражені яскравими виступами юних охтирчан і запросили «зразковий» вокальний ансамбль «Крошки» до участі у гала-концерті.

Засновники фестивалю спланували програму виступів учасників так, щоб юні артисти змогли і насолодитися атмосферою прекрасного залу міського палацу культури ім.Г.Хоткевича, і чудово виступити, і повноцінно відпочити, і відвідати оперний театр, і покататися на нічному трамвайчику, і наповнити свої серця новими феєричними враженнями від прекрасного міста Львова.

Інформацію підготувала

провідний методист КЗ «Охтирський

міський центр культури і дозвілля»  Глущенко М. О.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: