ЛЮДИНА СЕРЕД ЛЮДЕЙ: НЕ МІНОРНА НОТА

27 ноября 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №47(1026)

ЗМІСТОВНЕ ДОЗВІЛЛЯ ЯНИ БІДАНЕЦЬ

Без пісні та музики я не уявляю свого життя. Буває прокинуся з вранці, а в голові крутиться якась мелодична пісня та наспівую собі – і прокидатися веселіше, і настрій одразу покращується. А ще співаю, коли займаюся хатніми справами. Проте починала я свою аматорську співочу кар’єру з виконання пісень в дуеті разом зі старшою сестрою Тетяною. Виконувати пісні самій якось лячно було. А в цьому році я вперше виступила соло на шкільній сцені на День вчителя з піснею «Як перший раз у перший клас».

З друзями ми створили тріо «ТАЯ», назва якого складається з перших літер наших імен: Тетяна, Артем, Яна. У цьому складі ми інколи збираємося на дозвіллі вдома і виконуємо сучасні та українські народні пісні. Я співаю, моя сестра – співає та грає на гітарі, а Артем Несторенко грає на гітарі та піаніно. Ми маємо спільну мрію – записати компакт-диск. До того ж, ми маємо певний досвід виступів на різних святах. Нас запрошували до Мурафи, Пархомівки, Тростянця на День села та Свято врожаю. А нещодавно я представляла свою школу на співочому фестивалі. Та ще й з нагороду отримала за виконання українських народних пісень.

А нещодавно я почала вчитися грі на скрипці у музичній школі. Також у планах на майбутнє опанувати техніку крою та пошиття одягу аби мати змогу носити ексклюзивні речі та бути завжди в тренді, на мажорній ноті».

НАША ДОВІДКА

ВІК: 16 РОКІВ.
ОСВІТА: УЧЕНИЦЯ 11 КЛАСУ ЗОШ № 11.
УЛЮБЛЕНИЙ ПРЕДМЕТ: БІОЛОГІЯ.
ХОБІ: КВІЛІНГ, СПІВИ.


ЯНА БІДАНЕЦЬ РАДИТЬ ПРОКИДАТИСЯ І СПІВАТИ – “ТАК ВЕСЕЛІШЕ І НАСТРІЙ ПОКРАЩУЄТЬСЯ”, - ГОВОРИТЬ ДІВЧИНА

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: