ТЕМА НОМЕРА: НАША АРМІЯ (ВЧ 2276)

2 декабря 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, ВІДЕО ОХТИРКИ | 6 коммент. | №48(1027)

6 грудня день збройних сил України

СЬOГOДНІ УКРАЇНСЬКА АРМІЯ ПРOХOДИТЬ СКЛАДНИЙ ЕТАП СТАНOВЛЕННЯ. ЗА ПЛЕЧАМИ ЗБРOЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ СЛАВНІ ТРАДИЦІЇ ПРЕДКІВ, ВЕЛИКІ ЗВИТЯГИ КOЗАЦТВА ТА НАШИХ БАТЬКІВ І ДІДІВ, ЯКІ ЗДOБУВАЛИ ПЕРЕМOГУ НАД ФАШИЗМOМ. НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА МИ ВИРІШИЛИ ПОСПІЛКУВАТИСЯ ІЗ НАШИМИ ЗАХИСНИКАМИ. ХТО ВОНИ, СУЧАСНІ ВІЙСЬКОВІ: ЧИМ ЖИВУТЬ, КОГО НАСЛІДУЮТЬ ТА ЧОГО БОЯТЬСЯ?

В лісах неподалік від села Климентове, в мальовничому куточку України, розмістилася військова частина 2276 Національної гвардії України, командиром якої є Віктор Павлович Кучер.

ВІКТОР ПАВЛОВИЧ КУЧЕР – КОМАНДИР ВЧ 2276 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛКОВНИК

НАША ДОВІДКА

Народився: 13 листопада 1972 р. в с В`язове.
Освіта: у 1993 р. закінчив Ярославське вище зенітно-ракетне училище.
Військова служба: проходив службу у ЗСУ у ВЧ Маріуполя, Донецька, Констянтинівки. Був командиром взводу роти спеціального призначення, начальником штабу батальйону, командиром батальйону. З 2014 р. – командир ВЧ 2276.
Хобі: грає в футбол та обожнює дивитися футбольні матчі, спорт та моржування. Обовязковою ранковою процедурою є пробіжка та обливання холодною водою на свіжому повітрі.
Сімейний стан: одружений, виховує 17-річну доньку

Вікторе Павловичу, розкажіть про основні завдання, які виконує військова частина.

- Основним завданням нашої частини є охорона особливо важливого державного об’єкту та забезпечення підрозділів сил АТО зброєю та боєприпасами, охорона тимчасових складів зберігання зброї та боєприпасів. Хочу відмітити, що виконання всіх вищезгаданих завдань, особливо у цей складний час, вимагає від усього особового складу частини бездоганної служби, завдяки якій забезпечено прийом, контроль, своєчасну видачу зброї та боєприпасів підрозділам Національної гвардії України, які беруть участь у АТО.

Чи були у Вашій родині військові?

- У родині військових не було. Мама все життя пропрацювала вчителькою у В`язівській школі, де викладала хімію, біологію та іноземну мову. Тато був головою сільської ради. Однак я вирішив стати на захист рідної землі та присвятив військовій службі більшу половину свого життя. А розпочалася моя військова кар`єра, коли я став курсантом в 1989 р. Я навіть трудової книжки не маю, хоча цивільну професію у свій час отримав.

Хто для Вас є прикладом у військовій справі з історичних особистостей?

- З історичних постатей, як на мене, найбільш вирізняється Денис Давидов та Іван Мазепа. Видатний гетьман Війська Запорозького бажав лише одного – щоб Україна була незалежною. Багато історичних творів прочитав про видатного полководця та воєного теоретика Олександра Суворова. Його крилатий вислів «Важко в навчанні – легко в бою» повністю відповідає дійсності і я часто цитую його особовому складу.

Чого може боятися військовий?

- Для військовослужбовця, як і для цивільної людини, найстрашнішим є втрата близьких та рідних, а для командира – ще й втратити підлеглих. Але саме страшне – це втратити свою Батьківщину, бачити, як її землю топчуть ноги окупантів.

Про життя ВЧ 2276 читайте в наступних випусках газети «Роксолана».

ВІДЕО

httpv://www.youtube.com/watch?v=40Ztq_KcRjY

Спілкувалася Олена Кириченко

 Комментарии (6)

 

 1. Пионер пишет:

  Його мiсце в окопах.Чи хай дурники там клопа годують?

 2. Пионер пишет:

  Мазепа потворний зрадник.А оцей розкормив пику розмiром з поштову скриню i обожнює тепер мазепу.В окопи його.

 3. александр спарта пишет:

  Ха кучер!!! Был командиром второй роты . Помню его знаменитое “буфлатики поплавить”. Надеюсь боженька не даст отправит бойцов в ато не хотелось бы чтобы ахтырчане проливали кровь на моей земле. А как там поживает плуг литвиненко??Этот ещё в 1999 пытался заставлять нас петь бандэрские песни. Вот ему я маслину бы в голову прислал.

 4. Миша Кучер пишет:

  тов. кучер редкостный м*дак, какой он спортсмен? Посмотрите на его рожу. Любит побухать на службе и поганять личный состав. Стал командиром части, благодаря связям жены в прокуратуре. Много историй ходит про его службу. К примеру, недавно нажрался в части и прострелил ногу контрактнику и опять ему все сошло с рук. Выводы делайте сами.

 5. ТЛМГН пишет:

  ДОСТОЙНЫЙ ЧЕЛОВЕК ! ДИСЦИПЛИНА ,ЗАКОН И ПОРЯДОК- ВСЕГДА НА ПЕРВОМ ПЛАНЕ !

 6. ВВ пишет:

  Руководитель на своем месте. !!!!! За 1,5 года пребывания на посаде командира очень много сделал для части, все обновилось, личный состав находится в надежных руках. Дисциплина и Порядок во всем.ТАК ДЕРЖАТЬ !!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: