ВІДРІЗАЛИ ВІД ЦИВІЛІЗАЦІЇ

2 декабря 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №48(1027)

В № 26 від 1 липня був надрукований матеріал «Баталії навколо будівництва торгового комплексу «Дачний», в якому йшлося про конфліктну ситуацію між директором ТОВ «Тетіс-Плюс» та мешканцями приватних будинків, що проживають поряд з ТК. Проте скарги продовжують надходити.

До нас в редакцію звернулася наша постійна читачка Тетяна Іванівна МИХАЙЛИК. Вона повідала нам, що життя немає від тих підприємців, які будували торговий центр «Дачний» і врешті-решт добудували. А тепер охтирчани, які живуть неподалік, мають багато проблем від функціонування новобудови.

«Доки не почали зводити «коровників» (саме так містяни прозвали одноповерхову будівлю, що простягається до залізних кіосків), люди могли вільно виходити на вул. Червоноармійську. – розповідає Тетяна Іванівна. - А зараз що? Поставили два кіоски прямо на проході, в яких торгують городиною дві жіночки. І мені, пенсіонерці, з хворими ногами доводиться долати високі сходи аби потрапити одразу на …проїзжу частину. Так, так, я не помилилася. Саме на проїзжу частину, а не на оснащений належним чином тротуар. Покупці, виходячи з магазинів, розташованих у даному ТЦ, потрапляють прямо на дорогу, по якій з шаленою швидкістю літають автівки.


Хоча б парканчик невисокий установили. І то безпечніше було б з дітьми ходити. До речі, ті незручні східці оснащені незручним пандусом лише з однієї сторони. А от якраз з пров. Лугового цього пандусу не передбачено. Так що ми, не люди? Тож і виходить, що інвалідам і матусям з візочками дзуськи – ні пройти, ні проїхати.

Ще порятунку від різноробочих немає. То спиртні напої розпивають прямо під моїм парканом, то узбіччя використовують для справляння своїх фізіологічних потреб.

В додаток до цього, в одному з торгових точок встановили буржуйку з трубою, яка не відповідає ніяким технічним нормам. Буває, як затоплять, то такий ядучий дим валить з неї і прямо у вікна людей, які живуть навпроти.

Я вже не говорю про якість грунтових вод, яка від облаштування вигрібних ям попід стінами будови аж ніяк не зміниться в сторону покращення санітарно-епідеміологічних норм.

Раз на те пішло, хай вже заб`ють наш провулок дошками, щоб ми собі доживали тут віку. А то виходить, що власники збагачуються за рахунок того, що ми змушені страждати від вищезгаданих незручностей».

Записала О. Нікуліна

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: