Актуально: Зустріч по не зовсім гарячим слідам (відео)

3 декабря 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, ВІДЕО ОХТИРКИ | 3 коммент. | №48(1027)

2 грудня 2015 року о 15.00 годині в залі засідань міської ради відбулася зустріч представників ЗМІ та громадськості (хоча останніх було один, два та й обрахувався) з начальником відділу Охтирської поліції Олесієм Шаповаловим, мером Ігорем Алєксєєвим з метою інформування населення щодо ситуації навколо подій 19 листопада 2015 року в офісі громадської організації «Комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією». Працівники СБУ чомусь на зустріч так і не з`явились, хоча на сайті міської ради у тексті оголошення про захід йшлося про їх участь.

Олексій Шаповалов повідомив, що 19 листопада на лінію «102» надійшло повідомлення від сумчан, що в офісі комітету знаходиться пістолет травматичної дії та дві гранати, які в ході спецоперації за участю СБУ та «Правого сектору» були вилучені та зараз перебувають на експертизі. На сьогоднішній день продовжують надходити заяви від постраждалих внаслідок неправомірних дій Муртазі Баркая щодо погроз та шахрайства з їх боку. Ці факти занесені до Реєстру досудових розслідувань. Справа порушена за матеріалами СБУ, проте знаходиться у провадженні в МВС.

Потім з`явився син Муртазі – Іраклі Баркая, яки надав всім присутнім свідоцтво про реєстрацію ВГО «Комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією», наказ «Про призначення Муртазі Джамбулієвича Баркая головою комітету у Сумській області з 20 серпня 2015 р., підписаний О. А. Косарєвим. Він розповів про злагоджену роботу комітету у місті по викоріненню корупції. Назвав найбільшого корупціонера міста, ще раз нагадав про викриття залу гральних автоматів, про машини без документів, які перевозили деревину. Наприкінці зустрічі з`явився й Муртазі з сином Дмитром й почав розповідати ту ж саму історію, що й Іраклі.
Однак мета заходу так і не була досягнута – присутні нібито й отримували відповіді на свої питання, але ясності в дану ситуацію вони не внесли. Як зауважив Ігор Алєксєєв, що всі крапки над «і» розставить слідство, про що й проінформує у свою чергу громадськість.
Пропонуємо Вашій увазі відео, відзняте в залі засідань міської ради.


ФОТО ДОКУМЕНТІВ


ВІДЕО

частина 1

httpv://www.youtube.com/watch?v=1d5DhgUgigc

частина 2

httpv://www.youtube.com/watch?v=FNTA8bvvLIQ

частина 3

httpv://www.youtube.com/watch?v=ZU9Crqnfjjw

 

 Комментарии (3)

 

 1. Dfcz пишет:

  Admin. Ага. Кое-кому – не суй нос куда не просят, а кое-кому – “Спасибо за обнаруженную ошибку, исправлено”

 2. Admin пишет:

  Доброжелатель

  Спасибо за обнаруженную ошибку, исправлено.

 3. Доброжелатель пишет:

  Фото сразу над документами ЭТО НЕ ДМИТРО БАРКАЯ(КАК ОНО ПОДПИСАНО), неужто дорогая редакция не признала Ф.Ф. Киселара. СТРАШНЕ ПЕРО НЕ В ГУСАКА !!!

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: