МЕДИЦИНА: П’ЯВКИ ЛІКУЮТЬ

3 декабря 2015 | ЗДОРОВ'Я | Нет комментариев | №48(1027)

Гірудотерапія при цукровому діабеті

Цукровий діабет – для багатьох цей діагноз звучить, як вирок. Чи можна вилікувати цукровий діабет, або, хоча б, не бути тотально залежним від доз інсуліну? Можна! А допоможе покращити якість життя хворим на цукровий діабет – гірудотерапія, або лікування п’явками.

Як відомо, цукровий діабет в першу чергу впливає на функції підшлункової залози. Але так здається тільки на перший погляд. При цукровому діабеті страждає ВСЯ ендокринна система! Тому запорука успішного лікування цукрового діабету полягає у відновленні всієї ендокринної системи. І саме в цій непростій справі на допомогу хворим на цукровий діабет поспішає медична п’явка.

Під час процедури гірудотерапії, п’явка не тільки уприскує величезна кількість корисних і необхідних речовин, тим самим, впливаючи на весь організм в цілому, а й нормалізує функції ендокринних залоз, покращуючи мікро-і макро кровообіг в них, а також нормалізує обмін речовин.

У слині п’явки містяться інсуліноподібні речовини. Це одне з найважливіших властивостей п’явки, яке просто незамінне при лікуванні цукрового діабету. Слина п’явки, потрапляючи в кров, чинить цукрознижувальну дію!

Багаторічна практика показує, що при лікуванні цукрового діабету II типу в поєднанні з ожирінням, рівень цукру в крові значно знижується вже після перших процедур гірудотерапії.

Результати від гірудотерапії вражають і при лікуванні ускладнень цукрового діабету. При діабетичній ангіопатії кінцівок – площа трофічних виразок на ногах під час курсу гірудотерапії значно зменшується. Хворі на цукровий діабет відчувають величезні навантаження і неприємні відчуття в очах. Гірудотерапія справляється і з болями в очах, і з туманом перед очима, а також значно поліпшується гострота і збільшується поле зору.

Гірудотерапія впорається не лише з цукровим діабетом, але і позбавить Ваше тіло від інших недуг!

Якщо Ви бажаєте пройти курс гірудотерапії, звертайтеся до КП «ЛКЦ», що розташований за адресою:

пл. Соборна, 2.

Довідки за тел.:

6-16-88 або (099)-161-43-88.

Сторінку підготувала О. Кириченко

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: