НА 3-Й СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ: НАГОВОРИЛИ НА 2 БЮДЖЕТИ

9 декабря 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №49(1028)

8 ГРУДНЯ ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ, НА ПОРЯДОК ЯКОЇ ВИНЕСЕНО 30 ПИТАНЬ ПРО ЖИТТЄДІЯЛЬНІСТЬ МІСТА. ПРОТЕ СЕСІЯ ЗАПАМ’ЯТАЄТЬСЯ БЕЗПРЕЦЕДЕНТНОЮ КІЛЬКІСТЮ ДЕПУТАТСЬКИХ ЗАПИТІВ, ЯКІ ОЗВУЧУВАЛИ НОВООБРАНІ ДЕПУТАТИ ПРОТЯГОМ ОДНІЄЇ ГОДИНИ СОРОК ХВИЛИН.

НА ПЕРЕРВІ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ

Всього прозвучало 44 запити від 23 депутатів. Більшість з них свідчили про те, що місцеві парламентарі ще не повністю усвідомили свою роль у вирішенні загальноміських питань і мислять на рівні квартальних уповноважених, що знають вузькі проблеми свого округу. А тут потрібно думати комплексно.

І все ж таки є ряд порушених проблем, які вимагають уваги. Це стан дороги по вул. Петровського, яка є допоміжною для вул.Фрунзе під час її перекриття, тоді сюди спрямовується весь великогабаритний транзитний транспорт, що руйнує вщент асфальт. Ця дорога є сполученням для людей, які ходять до розташованих поруч лікарняних відділень, нею користуються тисячі жителів прилеглих провулків, ігнорувати інтереси яких далі нікуди.

Потребує негайного втручання проблема організації занять дітей в балетній студії Зої Наклицької. Виявляється, діти вчаться балетній майстерності у холодному вестибюлі МЦКіД «Кнєжа». Вони мерзнуть, бо танцюють в тоненьких спортивних купальниках і чешках. І це той колектив, який завойовує призові місця на усіх конкурсах і фестивалях.

Варта уваги пропозиція щодо закупівлі обладнання по виготовленню тротуарної плитки для КП «Благоустрій», що додало б і нових робочих місць, і прибуток підприємству, і здешевило б вартість самої плитки.

Говорили про необхідність встановлення лежачих поліцейських біля кожної школи та садочка, про звернення до пасажироперевізників, аби дітей-інвалідів перевозили безкоштовно, незалежно від того, чи є вільне пільгове місце, про стихійні звалища по вул. Мендєлєєва та Лабаторіна, де сусіди накидають на нежиле подвір`я, про необхідність обстеження жіночої консультації щодо внутрішнього стану приміщення, меблів та обладнання, встановлення зупинки по вул.Гоголя до дитсадка «Струмочок».

44 ЗАПИТИ ВІД 23 ДЕПУТАТІВ. ЦЕ – РЕКОРД

Проте в основному мова йшла про капітальні ремонти дахів на багатоповерхових будинках, асфальтування внутрідворових проїздів, капітальні ремонти вулиць міста та шкільних дворів, водовідведення та облаштування ливневої каналізації.

«Наговорили депутатських запитів на два міських бюджети, – прокоментував міський голова Ігор АЛЄКСЄЄВ. – Проте при підготовці програми соціально-економічного розвитку доведеться вибирати між більш необхідними і менш значимими». Це так, але є порушені питання, які можна вирішити і без великих затрат, тільки ціною управлінських рішень.

Л. Меркульцева

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: