НА СУМЩИНІ НОВИЙ ГОЛОВА ОБЛРАДИ

9 декабря 2015 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ | Нет комментариев | №49(1028)

4 ГРУДНЯ, НА СЕСІЇ, ДЕПУТАТИ ОБРАЛИ ГОЛОВОЮ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ 32-РІЧНОГО ПАРУБКА.

НАША ДОВІДКА

СЕМЕН САЛАТЕНКО

Народився: 26 березня 1983 року.
Освіта: Сумський державний педуніверситет ім.А.С.Макаренка, Українська академія банківської справи.
Громадська діяльність: був депутатом Сумської міськради шостого скликання. Добровільно вступив до полку «Дніпр-1», брав участь в АТО, був легко поранений.

Під час проведення сесії були вжиті надзвичайні заходи безпеки, оскільки активісти сумської «Самооборони» напередодні обіцяли не допустити до сесійної зали екс-голову Сумської ОДА Юрія Чмиря, який пройшов до облради першим номером у списку партії «Відродження». Однак Чмирь на сесії так і не з’явився. Семен Салатенко, якого висунула партія «Батьківщина», в результаті таємного голосування набрав 47 голосів. Віра Лаврик, яка до цього пропрацювала заступником голови облради і виконувала обов’язки голови з середини січня 2015 року, набрала всього 14 голосів. Крім того, в.о. головного поліціянта області Анатолія Річкаля обрано першим заступником голови. Він набрав 44 голоси. А Лілія Ричкіна від Радикальної партії Олега Ляшка стала заступником голови. За неї проголосувало 35 депутатів.

Партія ВО «Свобода» запропонувала свою кандидатуру на ще одного заступника – Олену Сердюк, але виявилось, що у голови облради може бути тільки перший заступник і один просто заступник. Це викликало невдоволення свободівців – екс-нардепа Ігоря Мірошниченка і мера Конотопа Артема Семеніхіна, які говорили про попередні домовленості, які виявилися невиконаними.

Крім того, усім трьом новообраним керманичам області присвоїли ранги посадових осіб і призначили зарплату з надбавками, преміями і т.д.

Новообрані керівники спочатку повинні пройти спецперевірку і тільки після цього приступити до посади і отримати право підпису. У соцмережах з цього приводу обговорюють наявність у минулому карних справ, які начебто мали місце у біографії Семена Салатенка. Сам же він на пряме запитання журналістів заперечує існування карних проваджень проти нього. Правда це чи ні, покажуть результати перевірки.

Друга сесія облради може відбутися вже на цьому тижні. Як заявила Лілія Ричкіна, треба приймати бюджет, сформувати депутатські фракції та утворити депутатські комісії.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: