НОВИНИ

9 декабря 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №49(1028)

СУМСЬКУ ОДА БУДЕ ОХОРОНЯТИ НАЦГВАРДІЯ

Кабінет міністрів затвердив перелік органів державної влади, які повинні безплатно охоронятися Національною гвардією. До списку увійшли 11 міністерств з 16-ти: Мінагрополітики, Мінрегіон, Мінприроди, Мінекономрозвитку, Міненерго, МОН, Мінздоров, Мінсоцполітики, Мінфін і Мінюст. До об’єктів, що охоронятимуться, включені казначейство і 21 облдержадміністрація. Серед них і Сумська. У списку відсутні приміщення Донецької, Закарпатської і Київської ОДА.

СПЕЦ ПТУ ПЕРЕВІРЯТЬ

Згідно з розпорядженням міського голови Ігоря Алєксєєва створена робоча група для здійснення перевірки умов утримання дітей в Охтирському професійному училищі соціальної реабілітації. Керівником робочої групи призначена начальник служби у справах дітей Ніна Мороховська.

СТАРТУВАЛА ОПЕРАЦІЯ «НОВОРІЧНА ЯЛИНКА»

Щоб вдалий старт увінчався не менш вдалим фінішем, днями представники обласного координаційного штабу по проведенню «ялинкової операції» обговорили питання охорони хвойних насаджень від незаконних порубів та боротьби зі стихійними ялинковими ринками.

Представники штабу ухвалили комплексний план заходів передноворічного періоду 2016 року. Відтак у кожному районі області розпочинають свою роботу патрульні пости для попередження незаконних порубів, особлива увага приділятиметься найбільш цінниим хвойним насадженням, які представляють найбільшу привабливість для шукачів «дешевого» товару. Також в області організоване цілодобове партулювання лісових ділянок та робота громадських інспекторів з охорони природи на постах ДАІ для перевірки новорічного товару на предмет законності придбання та реалізації новорічних ялинок на торгівельних майданчиках.

ВІЙСЬКОВИМ ПІДВИЩАТЬ ЗАРПЛАТУ

Військовим обіцяють підвищити зарплати з 2016 року. Про це заявив в зоні проведення АТО начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко. За його словами, військовослужбовець за контрактом буде отримувати 7 тис. грн, командир бригади – 14 тис. грн, командир батальйону – 12 тис. грн, командир роти – 10 тис. грн, командир взводу – 9 тис. грн. При цьому Муженко зазначив, що називає абсолютні цифри, оскільки зарплата може бути дещо більшою. Крім того, начальник Генштабу зазначив, що у зв’язку з підвищенням грошового забезпечення виникає питання про збільшення коефіцієнта виплат учасникам бойових дій в зоні АТО. “Мій особистий підхід, Генерального штабу, ця надбавка не повинна бути за коефіцієнтом 2 або 3, вона повинна бути фіксованою сумою, яка однаково виплачується солдату або офіцеру”, – зазначив Муженко.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: