Стало відомо, що…

9 декабря 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №49(1028)

…МОЛОДЬ НАВЧАТЬ ВІДПОЧИВАТИ

Розробляється план роботи відділу культури і туризму Охтирської міської ради на 2016 рік та формується перелік культурно-мистецьких заходів для молоді. Якщо Ви любите цікаве, змістовне життя, маєте творчі здібності, цікавитесь культурними подіями нашого міста, Ви можете взяти в цьому участь, надавши інформацію про те, які заходи ви б хотіли відвідати та взяти участь. Інформація для контактів: відділ культури і туризму – вул. Червоноармійська, 117 (приміщення дитячої художньої школи – 2 поверх), електронна адреса: ochtyrkakult@ukr.net, телефони: 3-11-79, 3-13-27.

…ПОДАРУНКІВ ВІД СОЦСТРАХУ НЕ БУДЕ

У минулому році Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності не забезпечував дітей застрахованих осіб новорічними подарунками. В зв’язку із зменшенням бюджету Фонду коштів на подарунки дітям працівників не було передбачено.

У нинішньому році їх також не буде. І якщо у минулому році цю статтю витрат просто обнулили, то нині діюче законодавство зовсім не передбачає такої функції ФСС, як забезпечення застрахованих у Фонді дитячими подарунками.

У деяких організаціях ними все ще забезпечують профспілки або ж свідомі керівники підприємств. Однак і таких з кожним роком стає все менше.

…ВІДКРИВСЯ ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

Не секрет, що після служби в АТО перед демобілізованими бійцями постають проблеми. Здолати які самотужки навіть загартованим чоловікам часто буває складно. На допомогу їм зазвичай приходили рідні та близькі, волонтери та побратими. Проте ця турбота мала скоріше імпульсивний, а не систематичний характер.

Щоб усі питання вирішувати ефективно, в управлінні соціального захисту Охтирської міської ради створено центр підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

«Метою діяльності центру є вирішення проблемних питань учасників АТО, надання консультативної допомоги, визначення соціально-побутових потреб сімей загиблих та учасників АТО, сприяння в наданні медичних послуг, безоплатної правової допомоги, захисту порушених прав»,- розповіла начальник управління Катерина Сідельник. Для отримання додаткової інформації треба звертатись безпосередньо до управління в каб. №1, вул.. Леніна,1, тел. (05446) 4-15-30.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: