ПОДІЇ: ПОБИВ БАТЬКА ЗА 500 ГРИВЕНЬ

10 декабря 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №49(1028)

Здобиччю недавно звільненого після відбуття покарання чоловіка стали 500 гривень, відкладені хворим батьком на ліки та харчі. Залишивши побитого старого напризволяще, «синок» пропив його статки у найближчій крамниці.

Звільнившись наприкінці листопада з місць позбавлення волі, 44-річний житель Глухова приїхав додому. За кілька днів після повернення він вирішив відвідати свого батька. 74-річний хворий пенсіонер зрадів гостю і запросив до столу. Пообідавши та добряче «приклавшись» до пляшки, син зажадав продовження застілля, проте старий відмовився, пославшись на хворобу і відсутність грошей. Тоді «синок» вдався до кулаків. Отримавши кілька ударів, батько не витримав і показав схованку, де знаходились залишки пенсії. Забравши 500 гривень, чоловік пішов до найближчого магазину, де витратив батькові гроші на алкоголь і харчі.

Полишений вдома побитий старий не мав телефону, тож звернутися до правоохоронців не міг. А через хворобу ніг не мав можливості самостійно дістатися до відділення поліції. Проте розшуковці самі завітали до пенсіонера. В рамках проведення перевірки по іншому кримінальному провадженні працівники поліції проводили подворові обходи, тому зайшли і до самотнього старого, який поскаржився їм на синове свавілля.

«Підозрюваний у своєму минулому вже має кілька судимостей за майнові злочини, зберігання наркотичних речовин та нанесення тілесних ушкоджень, – коментує ситуацію начальник Глухівського відділу поліції Володимир Помилуйко. – Чоловік ніде не працює, вед е антигромадський спосіб життя, зловживає спиртним. Після повернення з пенітенціарного закладу повинен був стати на облік в нашому відділі. Проте, не пробувши «на волі» й кількох тижнів, знову вчинив злочин».

За фактом пограбування слідчі Глухівського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 186 КК України. Підозрюваному у відповідності з чинним законодавством загрожу покарання у вигляді ув‘язнення на строк від 4 до 6 років.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: